mlawyer

prawo i przepisy, społeczność
www.mlawyer.eu
Finansowanie:
Model biznesowy:
inny, abonament, freemium, reklama
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

mlawyer.eu tworzy społeczność profesjonalnych prawników (adwokaci, radcowie prawni). Dzięki naszemu portalowi możliwa jest wymiana doświadczeń pomiędzy prawnikami posiadającymi wysokie kwalifikacje zawodowe. Aby zarejestrować się do systemu użytkownik podaje swoje dane które pozwalają zweryfikować czy użytkownik posiada odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia zawodowe tym samym wykluczając dostęp do portalu osobom bez uprawnień zawodowych. Ponadto mlawyer.eu dostarcza wielu innych udogodnień: zarządzanie procesami w kancelarii, inteligentny dostęp do wiedzy prawniczej, kojarzenia partnerów itd.

Jaki problem rozwiązujecie?

Główne jego zalety: - dostęp tylko po zweryfikowaniu uprawnień, - możliwość anonimowej wymiany doświadczeń, - korzystanie z przez www oraz na urządzeniach mobilnych, - personalizacja użytkownika pod względem specjalizacji, kwalifikacji i zainteresowań, - powiadamianie o nowych tematach i odpowiedziach, - wiązanie treści (orzeczenia, materiały prasowe itd.) - zarządzanie kancelarią - łatwy dostęp do orzeczeń - kojarzenie Partnerów

Do kogo kierujecie swój projekt?

mlawyer.eu to platforma dla Adwokatów i Radców Prawnych a także pracowników Kancelarii Prawnych. Dodatkowo świetna platforma dla Partnerów, którzy mają coś do zaoferowania powyższej grupie.

Kto stoi za projektem?

CEO oraz współwłaściel to Sebastian Handzlik - ekscentryczny intrawertyk, specjalista od IT i telekomunikacji mający w sobie coś ze Steva Jobsa. Zafascynowany prawem i jego powikłaniami a przy tym fachowiec od bezpieczeństwa i nowoczesnych rozwiązań IT. Zbudował od podstaw jedną z najnowocześniejszych firm ISP w Warszawie, dostarczających usługi multimedialne. Karolina Twarowska-Handzlik - adwokat oraz współwłaściciel z sukcesem prowadząca swoją Kancelarię Adwokacką i posiadająca ogromne doświadczenie w swojej branży i biegle władająca kilkoma językami.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Z projektu korzysta już wielu znanych Adwokatów i Radców Prawnych chwalących sobie rozwiązanie, które jest niezbędne na rynku.

Jakie są plany rozwoju?

Właścicielem projektu jest Laboratorium Prawa sp. z o.o. W planach Spółki jest rozwijanie mlawyer.eu o kolejne funkcjonalności wspomagające pracę prawników. W zanadrzu spóła ma kolejne produkty skierowane do branży prawnej w Polsce i Europie. W chwili obecnej mlawyer.eu zdobywa kolejnych użytkowników, którzy tworzą unikalną społeczność.

Startupy

Dodaj startup