Mobiledo

informatyka i programowanie, marketing i reklama
http://mobiledo.pl
Finansowanie:
dotacja z UE
Model biznesowy:
freemium
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

W Mobiledo wierzymy że sieć powinna być dostępna, dla wszystkich, w dowolny możliwy sposób. Dlatego stworzyliśmy generator stron mobilnych. System Mobiledo po utworzeniu i zdefiniowaniu wyglądu naszej strony mobilnej sam na bieżąco aktualizuje jej treści na podstawie naszej dotychczasowej strony WWW. Nie wymagamy żadnego systemu czy kanału rss do współdziałania strony z systemem Mobiledo.

Jaki problem rozwiązujecie?

Chcemy by użytkownik w łatwy sposób mógł utworzyć stronę mobilną. Prawie wszyscy aktywni internauci korzystają z sieci również z urządzeń mobilnych, dlatego chcemy bo w szybki sposób możnabyło przeglądać strony lokalnych przedsiębiorców, a nie tylko dużych portali których stać na stworzenie takiej wersji. Przewodniki które znajdują się w systemie poprowadzą użytkownika za rękę, aż do opublikowania strony mobilnej.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Projekt skierowany jest do wielu branży w których aktualnie strona mobilna jest równie niezbędna jak strona stacjonarna, oraz do firm developerskich które chciałyby w szybki sposób tworzyć dla swoich klientów dodatkowo strony mobilne bazujące na ich wcześniejszym systemie.

Kto stoi za projektem?

Nad projektem czuwa młody, ambitny, zespół z Wrocławia.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt wystartował w wersji Beta. Po zebraniu bardzo ważnego dla nas feedbacku od użytkowników, postaramy się wdrożyć nowe, dodatkowe funkcjonalności które usprawnią system, oraz poprawić istniejące.

Jakie są plany rozwoju?

Z dnia na dzień rozwijamy Mobiledo. Celujemy w jak najprzyjaźniejszy i najbardziej intuicyjny interfejs naszych stron mobilnych oraz systemu aplikacji webowej.

Startupy

Dodaj startup