Mobilne Ankiety

marketing i reklama, biznes i finanse, aplikacje
mobilneankiety.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
abonament
Udostępnij:

Projekt MobilneAnkiety.pl to nowatorskie podejście i wykorzystanie urządzeń mobilnych (tabletów, smartfonów) w celu przeprowadzania ankiet oraz konkursów daje nieograniczone możliwości jego wykorzystania.

Czym jest Wasz projekt?

Projekt MobilneAnkiety.pl to nowatorskie podejście i wykorzystanie urządzeń mobilnych (tabletów, smartfonów) w celu przeprowadzania ankiet oraz konkursów daje nieograniczone możliwości jego wykorzystania. Narzędzie intuicyjne u w obsłudze, ponadto działa na każdym urządzeniu posiadającym dostęp do internetu.

Jaki problem rozwiązujecie?

Podstawowym zadaniem projektu jest zbieranie informacji i ich analiza, klienci sami decydują jakiego typu badania chcą przeprowadzić. W dzisiejszych czasach opinia klientów, pracowników jest niezwykle istotna na jej podstawie można dostosować np. strategie marketingowe.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Projekt głownie skierowany do firm i instytucji dużych centrów handlowych. Do wszystkich tych którzy w prosty nowoczesny sposób pragną zebrać informacje do analizy rynku, zbadania opinii lub przeprowadzenia konkursu. Narzędzie ma bardzo szerokie spektrum zastosowań zaczynając od konkursów kończąc na badaniu opinii oraz rynku.

Kto stoi za projektem?

Właścicielem Projektu jest firma Discover Soft

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt jest już w pełni uruchomiony jest na etapie pozyskiwania klientów, równolegle w miarę zainteresowania i feedbacku ze strony użytkowników projekt wzbogacany jest nonowe funkcjonalność.

Jakie są plany rozwoju?

Kluczowym celem jest pozyskanie i przekonanie potencjalnych klientów do tego typ rozwiązań, ponieważ jest to nowe rozwiązanie nie spotykane dotychczas w istniejących systemach. Kwestią czasu jest pozyskanie dużej części rynku w dziedzinie mobilnych ankiet .

Startupy

Dodaj startup