Moja11.pl - coś więcej niż gra menadżerska

sport, rozrywka, gry
Moja11.pl
Finansowanie:
inwestor prywatny
Model biznesowy:
usługi premium, reklama
Udostępnij:

Moja11 jest czymś więcej niż grą menadżerską. U nas nie rozegrasz wirtualnego meczu, nie trenujesz piłkarzy i nie budujesz stadionów. Wszystko w naszym serwisie jest oparte na prawdziwych rozgrywkach piłkarskich, a w szczególności na Polskiej Ekstraklasie.

Czym jest Wasz projekt?

Moja11 jest czymś więcej niż grą menadżerską. U nas nie rozegrasz wirtualnego meczu, nie trenujesz piłkarzy i nie budujesz stadionów. Wszystko w naszym serwisie jest oparte na prawdziwych rozgrywkach piłkarskich, a w szczególności na Polskiej Ekstraklasie. W Moja11.pl prowadzisz własną wirtualną drużynę złożoną z rzeczywistych zawodników naszej Ekstraklasy. Zawodnicy ci, biorąc udział w prawdziwych meczach, zdobywają punkty dla Twojej drużyny.

Dodatkowo wykaż się wiedzą z zakresu znajomości polskiej oraz światowej piłki i typuj mecze w Lidze Typerów.

Jaki problem rozwiązujecie?

Staramy się stworzyć taki serwis w tego typu projektach, który będzie w dużej mierze oparty na głosach i opinii Użytkowników. Każdy w naszym serwisie może mieć realny wpływ na jego rozwój, zgłaszając swoje pomysły w specjalnym formularzu na stronie głównej.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Do wszystkich ludzi pozytywnie zakręconych jak piłka :-) , którzy chcą na profesjonalnym poziomie wziąć udział w rywalizacji z innymi!

Kto stoi za projektem?

W projekt zaangażowani są ludzie, dla których piłka nożna jest czymś więcej niż tylko grą. Uważamy, że wartością każdego szanującego się serwisu internetowego jest liczba jego Użytkowników, a jeżeli liczba ta równa się liczbie zadowolonych użytkowników, jest to wartość największa!

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt jest we wczesnej fazie rozwojowej. Działamy od lipca 2011 i mamy w tej chwili ponad 5 500 zarejestrowanych Użytkowników i średnio ponad 300 000 odsłon miesięcznie.

Jakie są plany rozwoju?

Oczywiście stałe budowanie społeczności i rozwijanie serwisu! Planem docelowym jest stworzenie platformy piłkarskiej!

Startupy

Dodaj startup