MoneyPenny.me

płatności i rozliczenia
moneypenny.me/pl
Finansowanie:
inwestor prywatny
Model biznesowy:
abonament
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

MoneyPenny.me to oprogramowanie dla małych firm i freelancerów służące do wystawiania faktur online, ewidencji wydatków, zarządzania projektami i klientami. Aplikacja ma wbudowaną funkcję time trackera, który pozwala na mierzenie czasu pracy online. Dodatkowo jest możliwość monitorowania czasu pracy członków zespołu w czasie rzeczywistym. W każdym momencie z zaewidencjonowanego czasu pracy można wygenerować faktury i wysyłać je do Klienta.

Jaki problem rozwiązujecie?

MoneyPenny.me w kompleksowy sposób przejęła całą papierkową robotę związaną z prowadzeniem Firmy, pomaga oszczędzać czas, zwiększa efektywność działań, a wszystkie dokumenty są przechowywane w chmurze i dostępne z dowolnego miejsca na ziemi po zalogowaniu na konto. . Wystawianie faktur zajmuje kilka sekund, automatycznie wysyłane są do Klientów przypomnienia o płatnościach za zaległe faktury, każdy wydatek można ewidencjonować poprzez zrobienie zdjęcia rachunku lub faktury. Time tracker rejestruje czas pracy pracowników. Dodatkowo z MoneyPenny można zarządzać projektami i Klientami. Aplikacja pozwala na generowanie wykresów z wybranym zakresem danych co umożliwia m.in. przejrzystą ocenę opłacalności prowadzonych prac, efektywności pracowników i najbardziej rentownych projektów.

Do kogo kierujecie swój projekt?

MoneyPenny.me została stworzona z myślą o freelancerach, jednoosobowych przedsiębiorstwach i małych firmach. Osoby pracujące zdalnie, współpracujące z różnymi kontrahentami i rozliczający się w różnych walutach mają możliwość wystawiania faktur w wielu językach i w każdej walucie.

Kto stoi za projektem?

DAYquiri GmbH.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

MoneyPenny.me rozpoczęła swoją działalność ok 1 rok temu. Obecnie jest na etapie rozszerzania działalności m.in. na polskim rynku dla polskich użytkowników.

Jakie są plany rozwoju?

Zaistnienie na rynkach Europy Centralnej i Wschodniej.

Startupy

Dodaj startup