MySpareMusic.com

kultura i sztuka, rozrywka, społeczność
Łask, łódzkie
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
inny, reklama
Udostępnij:

MySpareMusic.com został stworzony z myślą o wymianie playlist muzycznych, które w dzisiejszych czasach tworzy każdy. Nasz portal poświęcony jest osobom szczególnie zainteresowanym muzyką, jak i tych, którzy stale szukają nowych nurtów muzycznych.

Czym jest Wasz projekt?

MySpareMusic.com został stworzony z myślą o wymianie playlist muzycznych, które w dzisiejszych czasach tworzy każdy. Nasz portal poświęcony jest osobom szczególnie zainteresowanym muzyką, jak i tych, którzy stale szukają nowych nurtów muzycznych. Każdy z nas tworzy własne listy muzyczne, które uprzyjemniają mu wolny czas. Na naszym serwisie, użytkownicy mają możliwość przedstawienia własnych playlist oraz korzystania z tych przygotowanych przez innych.

Jaki problem rozwiązujecie?

Dążymy do ukształtowania globalnej platformy wymiany danych, której celem ma być ułatwienie Użytkownikom tworzenia własnych bibliotek muzycznych. Mamy nadzieję, że właśnie tutaj znajdziecie propozycje dla Waszych list muzycznych, które będą umilały Wam czas.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Nasz portal poświęcony jest osobom szczególnie zainteresowanym muzyką, jak i tych, którzy stale szukają nowych nurtów muzycznych.

Kto stoi za projektem?

Grupa młodych osób zainteresowana muzyką, nowymi technologiami.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Obecnie projekt jest w wersji beta.

Jakie są plany rozwoju?

Plany przewidują dalszy rozwój serwisu o nowe rozwiązania ułatwiające korzystanie z serwisu. Pozyskanie użytkowników oraz reklamodawców.

Startupy

Dodaj startup