MyWheels

motoryzacja, aplikacje
mywheels.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
freemium
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

MyWheels to system monitorujący zachowania kierowcy, oraz stan podzespołów samochodu. Monitorowanie jazdy pozwala nam sugerować użytkownikowi jak powinien jechać by osiągnąć konkretne założenia: niższe spalanie, większą dynamikę jazdy. Monitorowanie podzespołów odbywa się poprzez komunikację z komputerem samochodu. Dzięki temu kierowca otrzymuje od nas dane potrzebne kontroli danego podzespołu.

Jaki problem rozwiązujecie?

Problemem każdego użytkownika pojazdu są wysokie koszty serwisowe, które dodatkowo rosną przez zastosowanie tańszych części lub nierzetelnych mechaników.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Aplikacja jest skierowana do każdego kierowcy który chce przejąć kontrolę na wydatkami na swoje auto. Znajdzie on u nas zarówno narzędzia do kontroli wydatków serwisowych jak i paliwowych.

Kto stoi za projektem?

Projekt tworzą: Paweł Kleczkowski, Android Developer z olbrzymim doświadczeniem, Rafał Kafara, backend developer uczestniczący między innymi w realizacji poczty O2, Artur Owczarek odpowiedzialny za rozwój Tlenofonu oraz Radosław Kąkol Designer z doświadczeniem dyrektora artystycznego w agencjach reklamowych.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

W tej chwili projekt jest w przededniu uruchomienia.

Jakie są plany rozwoju?

Obecnie aplikacje jest już online i pozyskujemy kolejnych użytkowników. W przyszłym roku planujemy wyjście na kolejne rynki europejskie a w przeciągu dwóch lat chcemy wejść do stanów.

Startupy

Dodaj startup