Nakiedy

aplikacje
www.nakiedy.com
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
abonament
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Postawiłem sobie wyzwanie stworzenia w 30 dni w pełni funkcjonalnego systemu rezerwacji. Chcę pokazać że można własnymi siłami i środkami stworzyć projekt na którym można zarabiać realne pieniądze. Celem jest stworzenie narzędzia, bardzo prostego ale zarazem nowoczesnego. Projekt będzie zawierał tylko niezbędne funkcje oraz będzie w pełni zgodny z urządzeniami mobilnymi (Responsive Web Design).

Jaki problem rozwiązujecie?

Na dzień dzisiejszy brakuje polskich systemów rezerwacji online w modelu Saas. Najważniejszymi cechami produktu będzie prostota połączona z nowoczesnością oraz 100% zgodność z urządzeniami mobilnymi.

Do kogo kierujecie swój projekt?

System skierowany jest do małych i średnich firm, potrzebującego prostego w obsłudze systemu rezerwacji online. Główne branże jakimi jesteśmy zainteresowani to fryzjerzy, kosmetyczki, lekarze, dentyści oraz trenerzy i inne wolne zawody z branży fitness.

Kto stoi za projektem?

Twórcą oraz wykonawcą projektu jest Grzegorz Majewski. Mam wykształcenie techniczne oraz 10 lat doświadczenia w branży internetowej. W swoim życiu zajmowałem się programowaniem, kierowaniem zespołami programistycznymi, zarządzaniem projektami oraz marketingiem.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt powstał w listopadzie 2014. Wersja beta trwała przez 1,5 roku. Komercyjnie projekt wystartował 13 czerwca 2016.

Jakie są plany rozwoju?

Nakiedy ma pokazać że można szybko i tanio tworzyć przydatne i funkcjonalne projekty, które stają się sposobem na życie.

Startupy

Dodaj startup