NaKlate

moda i uroda, lifestyle, e-commerce, aplikacje
http://naklate.pl/
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
inny
Udostępnij:

Złośliwi powiedzieliby, że w koszulkowych przedsięwzięciach wszystko już było. A jednak! NaKlate udowadnia, że innowacje, nawet w tak konkurencyjnej branży, są nadal możliwe. Wystarczy kilka kreatywnych wieczorów przy winie i zgrany zespół napędzany kawą.

Czym jest Wasz projekt?

Złośliwi powiedzieliby, że w koszulkowych przedsięwzięciach wszystko już było. A jednak! NaKlate udowadnia, że innowacje, nawet w tak konkurencyjnej branży, są nadal możliwe. Wystarczy kilka kreatywnych wieczorów przy winie i zgrany zespół napędzany kawą. NaKlate to zupełnie nowy pomysł, dający internautom możliwość ubierania się w to, co naprawdę lubią, udostępniają i przekazują dalej. Do sugerowania ubioru i grafik NaKlate używa naszych własnych profili na Facebooku oraz polubionych przez nas stron. Efekt jest co najmniej zaskakujący.

Jaki problem rozwiązujecie?

NaKlate jest interaktywną platformą która pozwala stworzyć i zamówić koszulkę z wybrana przez siebie grafiką prosto z facebooka. Użytkownik po zsynchronizowaniu ze swoim kontem ma możliwość wyboru spośród zdjęć udostępnionych przez niego jak i jego znajomych. Zawsze można tez skorzystać z jednej z wcześniej przygotowanych przez nasz inspiracji. W Naklate nie boimy się wyzwań, a nasi graficy służą pomocą w przypadku niestandardowych zamówień.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Grupą docelową są osoby młode (16-30 lat), które są kreatywne i chcą się wyróżnić z tłumu. Niezależnie czy ktoś interesuje się modą, jest zapalonym rowerzystą czy komputerowym geekiem, każdy z nich może z naszą pomocą ubrać siebie w swoje zainteresowanie.

Kto stoi za projektem?

Jesteśmy młodymi ludźmi którzy na codzień wspólnie pracują nad projektami IT dla naszych klientów. Postanowiliśmy stworzyć własny projekt a tym samym zrealizować kilka z naszych pomysłów. Tak zrodził się Concept, który pracuje nad projektami z długiej listy naszych pomysłów. Pierwszym owocem naszej pracy jest NaKlate, z którego jesteśmy bardzo dumni.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt jest ciągle w fazie rozwoju. W ciągu trzech miesięcy od uruchomienia NaKlate w tej formie, odnotowaliśmy już ponad 20 000 odwiedzin. Zebraliśmy bardzo pozytywny feedback z różnych stron i możemy powiedzieć, że nasz MVP się sprawdził. To pozwala nam pracować dalej nad projektem, dopieszczaniem to co już stworzyliśmy, ale również rozwijaniem nowych funkcjonalności.

Jakie są plany rozwoju?

W tym momencie pracujemy nad kolażami na stronie, Ciągle też udoskonalamy wszystkie dostępne funkcjonalności, które wypływają na atrakcyjność grafiki i łatwość użytkowania aplikacji. Tak, aby zamówienie koszulki było jak najszybsze i nie sprawiało użytkownikowi żadnego problemu. W przyszłości planujemy wprowadzić NaKlate na rynek międzynarodowy.

Startupy

Dodaj startup