NaRandke.com

rozrywka
http://narandke.com
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
usługi premium, reklama
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Jest to baza ciekawych miejsc, w które można wybrać się na randkę. W internecie ciężko znaleźć na jednej stronie listę z pomysłami gdzie można pójść. Często na różnych forach tematycznych padają takie pytania. Dzięki ocenom, komentarzom i podpowiedziom na portalu narandke.com znajdziemy w naszej okolicy idealne miejsce.

Jaki problem rozwiązujecie?

Najważniejszą funkcją jest wyszukiwanie miejsc według naszych preferencji. Możemy szukać po adresie lub typie miejsca, w które chcemy się udać. Dodatkowo mamy możliwość "polubienia" miejsca i zapisania go na naszym koncie użytkownika, dzięki czemu budujemy własną bazę miejsc, z której możemy skorzystać w przyszłości.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Projekt skierowany jest głównie do osób młodych, częsciej chodzących na randki, jednak nie można zapominać również o starszych osobach, które nie są na bieżąco z miejscami w swoim mieście i dzięki narandke.com mogą zaczerpnąć inspiracji i dowiedzieć się gdzie mogą pójść.

Kto stoi za projektem?

Za projektem stoi jedna osoba, student Politechniki Łódzkiej - Bartłomiej Konopka. Kilka lat temu stworzył popularny portal z przepisami na obiad dla studentów. Obecnie jako freelancer współpracuje z dwoma firmami jako front-end developer, prowadzi bloga, oraz jest autorem narzędzia do optymalizacji współczynnika konwersji na stronach internetowych.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt jest na etapie MVP (Minimum Viable Product), posiada niezbędne funkcjonalności. Obecne działania jakie są prowadzone to dodawanie nowych miejsc do bazy, oraz pozycjonowanie strony. Kolejnym etapem będzie zaproszenie właścicieli miejsc (na przykład restauracji, barów) do współpracy w ramach promowanych ofert w zamian za zniżki/vouchery dla klientów trafiających z portalu narandke.com

Jakie są plany rozwoju?

Serwis w najbliższym czasie zostanie rozbudowany o pomysły na spędzenie czasu z drugą połówką na przykład w domu. NaRandkę jest uniwersalną frazą i planowane jest założenie i podzielenie portalu na podstrony takie jak: miejsca na randkę, pomysły na randkę, przepisy na randkę, wycieczki na randkę, itp. Jeśli strona internetowa osiągnie dużą liczbę wyświetleń (również na urządzeniach mobilnych) zostanie stworzona aplikacja na smartfony, która pomoże w znalezieniu miejsca będąc już na randce i szukając pomysłu.

Startupy

Dodaj startup