NaukaSłówek.pl

edukacja
http://www.naukaslowek.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
freemium
Udostępnij:

Portal do nauki słówek języków obcych. Szybka metoda na zapamiętanie słówek których oryginalne brzmienie jest dodatkowo czytane przez lektora. Po zarejestrowaniu się możemy dodać listę słów które zostaną przetłumaczone automatycznie, dzięki czemu w krótkim czasie znając tylko polskie słowa nauczymy

Czym jest Wasz projekt?

Portal do nauki słówek języków obcych. Szybka metoda na zapamiętanie słówek których oryginalne brzmienie jest dodatkowo czytane przez lektora. Po zarejestrowaniu się możemy dodać listę słów które zostaną przetłumaczone automatycznie, dzięki czemu w krótkim czasie znając tylko polskie słowa nauczymy się ich obcojęzycznego znaczenia. Działa to również w drugą stronę, gdy dla przykładu zapamiętaliśmy kilka słów, ale nie jesteśmy pewni ich znaczenia - po wpisaniu zostaną przetłumaczone na język polski i od tej pory możemy korzystać z ich nauki.

Jaki problem rozwiązujecie?

Każdy spotkał się z nauką języka, każdy język składa się ze słów co oznacza je jako najważniejsze składniki wszystkich języków na świecie. Dla przykładu dostaliśmy z uczelni czy szkoły listę słów z których będziemy pisać kartkówkę, egzamin i z naszym portalem można się szybko nauczyć tych słów.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Swój projekt kierujemy do uczniów oraz Polaków za granicą którzy chcą podszkolić swoje umiejętności językowe.

Kto stoi za projektem?

Za tym projektem stoi jedna osoba: Krystian Czyż

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt jest na etapie testów.

Jakie są plany rozwoju?

Mamy w planach dodać masowo lekcje do każdego języka (ponieważ powtarzają się polskie tłumaczenia). Czyli np. dni tygodnia, wpiszemy po polsku: tj. poniedziałek, wtorek. etc i doda nam do wszystkich języków lekcję 'dni tygodnia' z odpowiednim dla ich języka tłumaczeniem.

Startupy

Dodaj startup