Nawiguj

nieruchomości, aplikacje
www.nawiguj.com
Finansowanie:
inwestor prywatny, własne
Model biznesowy:
freemium
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Nawiguj.com to odpowiedź na potrzeby agentów nieruchomości, którzy chcą przyspieszyć sprzedaż i zwiększyć zainteresowanie swoimi ofertami. Umożliwia m.in. szybkie zlokalizowanie nieruchomości na telefonie lub tablecie, zaznaczanie granic działek, szybką wymianę informacji wśród pracowników a także ułatwianie kontaktu z klientami. Pozwala zaoszczędzić czas przeznaczany do tej pory na prezentowanie nieruchomości klientowi w terenie. Teraz klient może sam zobaczyć nieruchomości, które go interesują a dopiero później skontaktować się w sprawie zakupu konkretnej działki lub domu. Aplikacja Nawiguj.com to innowacyjne narzędzie sprzedaży w branży nieruchomości, dzięki któremu można znacznie zwiększyć efektywność swojej pracy.

Jaki problem rozwiązujecie?

Projekt wprowadza innowacyjne rozwiązania w zakresie sprzedaży nieruchomości. Jest nowoczesnym narzędziem sprzedaży, które ułatwia lokalizowanie nieruchomości w terenie. Podstawowym zastosowaniem aplikacji jest nawigacja prowadząca zarówno agentów jak i klientów poszukujących na nieruchomość i wskazanie granic działek w terenie w czasie rzeczywistym. Rozwinięte funkcje dodatkowe pozwalają na szybsze przekazywanie informacji między biurem a klientem a także pozytywnie wpływają na komunikację w firmie, znacznie ją usprawniając.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Agenci nieruchomości, klienci poszukujący nieruchomości do zakupu, osoby wykonujące usługi związane z marketingiem nieruchomości: fotograf, home stager, firma sprzątająca, monter tabliczek informacyjnych w terenie i banerów

Kto stoi za projektem?

Adam Parzusinski - CEO w startupie Nawiguj.com, współwłaściciel APP Development, związany z branżą nieruchomości od 8 lat w PARTNER Nieruchomości, fan umów na wyłączność i nowych technologii.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Wersja beta, testowa Aplikacja i serwis Nawiguj.com są już gotowe i zostały przetestowane przez pracowników kilku biur nieruchomości oraz klientów poszukujących. Przez kilka pierwszych miesięcy od szerszej premiery będziemy gotowi na wszelkie uwagi od użytkowników, tak aby ulepszać wszystko to, co okaże się mało praktyczne. W Nawiguj.com zaznaczonych jest aktualnie ok. 500 punktów (nieruchomości), a aplikacja została pobrana ponad 400 razy.

Jakie są plany rozwoju?

Aplikacja Nawiguj.com działa w modelu Software-as-a-Service i jest dostępna za pośrednictwem Internetu. Oznacza to, że mogą z niej korzystać nie tylko firmy w wybranym regionie, ale wszystkie biura nieruchomości na terenie całej Polski oraz firmy z nimi współpracujące. Tradycyjne ograniczenia w postaci obszaru rozwoju projektu nie mają w tym przypadku znaczenia. Aplikacja Nawiguj.com ma szerokie zastosowanie – nie tylko regionalnie. Przeprowadzone testy wykazały, że aplikacja generuje oczekiwane zainteresowanie wśród klientów i znacznie przyspiesza sprzedaż nieruchomości. Planujemy rozwój aplikacji na terenie całej Polski. Zakładamy, że do czerwca 2016 roku z serwisu i aplikacji będzie korzystać około 150 biur nieruchomości a liczba pobrań aplikacji wzrośnie do ok. 12 000 użytkowników. W przyszłości będzie również dostępna wersja aplikacji na system operacyjny iOS, co zwiększy jej atrakcyjność i dostępność dla użytkowników poszukujących nieruchomości do zakupu.

Startupy

Dodaj startup