Neft.io

gry, informatyka i programowanie, aplikacje
http://www.neft.io
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
freemium, usługi premium
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Nowoczesne aplikacje mobilne i strony internetowe wymagają nowych technologii. Jako projektanci zauważyliśmy, że aktualne rozwiązania nie są odpowiednio elastyczne i szybkie w działaniu. Stworzyliśmy produky, który niweluje problem różnych systemów mobilnych, czy przeglądarek. Aplikacje i gry napisane w Neft.io działają niezwykle płynnie i dynamicznie w przeglądarkach, iOS, Android, Windows Phone i więcej.

Jaki problem rozwiązujecie?

Neft.io pomaga developerom w jeszcze szybszym projektowaniu stron i aplikacji mobilnych, dzięki dostarczeniu nowoczesnych rozwiązań. Usunęliśmy problem różnych przeglądarek i systemów operacyjnych. Tworzenie aplikacji natywnych do sklepów Google Play, App Store, Windows Phone Store i innych jest proste i szybkie.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Naszym głównym odbiorcą jest developer, który chce zwiększyć swoją produktywność i poszerzyć grono odbiorców aplikacji o aplikacje natywne. Wspieramy również programistów gier 2D, którzy nie chcą tracić czasu na tworzenie osobnych aplikacji pod każdy system operacyjny. Aplikacje i gry działają dynamicznie i bez przycięć. Jako startup oferujemy również komercyjne rozwiązania dla firm. Tworząc w Neft.io jesteśmy niezwykle konkurencyjni względem innym wykonawców. Tylko dzięki nam ograniczysz koszty tworzenia aplikacji/gry do jednej aplikacji!

Kto stoi za projektem?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych i gier 2d i izometrycznych. Nasze doświadczenie sięga tworzeniu stron internetowych w pierwszych rozwiązaniach PHP. Doskonale znamy obecne problemy technologiczne i różnice platformowe. To dzięki temu doświadczeniu powstał nasz framework.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Neft.io to młody, ale dynamiczny projekt. Naszą promocję rozpoczynamy od zainteresowania programistów naszą nową technologią. Wierzymy, że nowe, konkurencyjne rozwiązania są lepsze od obecnych standardów.

Jakie są plany rozwoju?

Naszym pierwszym celem jest stworzenie pierwszych dziesięciu gier/aplikacji razem z niezależnymi developerami i poszukiwanie nowych paretnerów biznesowych oraz klientów chcących zminimalizować koszty produkcji.

Startupy

Dodaj startup