nianiazprzedszkola.pl

dzieci i parenting
http://www.nianiazprzedszkola.pl/
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
freemium
Udostępnij:

nianiazprzedszkola.pl jest serwisem stworzonym z myślą o rodzicach, opiekunkach dziecięcych oraz placówkach opieki. Umożliwia on rodzicom bezpłatne znalezienie wykwalifikowanej niani w prosty i szybki sposób, a nianiom pomaga w znalezieniu wymarzonej, legalnej pracy.

Czym jest Wasz projekt?

nianiazprzedszkola.pl jest serwisem stworzonym z myślą o rodzicach, opiekunkach dziecięcych oraz placówkach opieki. Umożliwia on rodzicom bezpłatne znalezienie wykwalifikowanej niani w prosty i szybki sposób, a nianiom pomaga w znalezieniu wymarzonej, legalnej pracy. Natomiast przedszkola, żłobki czy kluby malucha mogą założyć bezpłatną wizytówkę swojej placówki i znaleźć się w ogólnopolskiej bazie. Jako pierwszy serwis internetowy w Polsce uruchomiliśmy usługę "Niania z Przedszkola", która gwarantuje nianiom legalne zatrudnienie, a przedszkolom zapewnia dodatkowe źródło dochodu.

Jaki problem rozwiązujecie?

Z problemem wyboru i zatrudnienia niani zmaga się coraz więcej rodziców. Niemożność zweryfikowania opiekuni oraz długi czas poszukiwania coraz częściej frustruje opiekunów. Z dylematem nielegalnego zatrudnienia niań i szarą strefą na tym rynku od długiego czasu zmaga się polski Rząd. Na ratunek spieszy serwis nianiazprzedszkola.pl! Dzięki serwisowi rodzic może znaleźć sprawdzoną opiekunkę, która jest wykwalifikowana oraz rekomendowana przez przedszkole. Legalnie zatrudniona niania nie przykłada się do tworzenia szarej strefy. Możemy śmiało stwierdzić, że rozwiązujemy problem wagi państwowej:)

Do kogo kierujecie swój projekt?

Serwis przeznaczony jest dla rodziców szukających opiekunki, niań poszukujących zatrudnienia, przedszkoli, żłobków oraz innych placówek świadczących usługę opieki nad dziećmi, które chcą się rozwijać.

Kto stoi za projektem?

Anna Galik - Dyrektor Zarządzający, związana wykształceniem i doświadczeniem z biznesem elektronicznym. Zespół współtworzą osoby młode, ale bystre, zaradne i dobrze zorganizowane oraz posiadające wieloletnie doświadczenie poparte sukcesami w biznesie, w tym również elektronicznym.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Oficjalny start serwisu miał miejsce 25 października 2013. W ciągu miesiąca w serwisie zarejestrowało się ponad pół tysiąca użytkowników. Każdego dnia odnotowujemy nawet kilkadziesiąt rejestracji.

Jakie są plany rozwoju?

Serwis wciąż się rozwija i cieszy coraz większą popularnością i uznaniem. Cały czas uzupełniany jest o nowe funkcje. W dalszym etapie planujemy rozpocząć współpracę z korporacjami i koncernami działającymi na terenie Polski, które zyskają możliwość zagospodarowania funduszu pracowniczego na usługi opieki nad dzieckiem dla swoich pracowników.

Startupy

Dodaj startup