NightNavi

aplikacje
www.nightnavi.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
inny, pośrednictwo, reklama
Udostępnij:

Nasz projekt to mobilna wyszukiwarka miejsc, które mogą być przydatne w nocy. Na dany moment są to sklepy nocne, kluby oraz miejsca gdzie można zjeść 24h. Dzięki NightNavi każde z takich miejsc można zlokalizować za pomocą 2-3 szybkich tapnięć. Aplikacja na podstawie Twojej geolokalizacji zwraca Ci

Czym jest Wasz projekt?

Nasz projekt to mobilna wyszukiwarka miejsc, które mogą być przydatne w nocy. Na dany moment są to sklepy nocne, kluby oraz miejsca gdzie można zjeść 24h. Dzięki NightNavi każde z takich miejsc można zlokalizować za pomocą 2-3 szybkich tapnięć. Aplikacja na podstawie Twojej geolokalizacji zwraca Ci najbliższe punkty wraz z informacją w jakiej odległości od Ciebie się znajdują. Po wyborze docelowego miejsca przenosi Cię do mapy, która wskaże dokładną drogę, jak dotrzeć do wybranego miejsca.

Jaki problem rozwiązujecie?

Dzięki NightNavi możesz oszczędzić sporo czasu na znalezienie miejsca, w którym planujesz spędzić wieczór lub zrobić zakupy, co szczególnie przydatne jest w miejscach, które nie są nam tak dobrze znane. Aplikacja zawiera dane z całej Polski Aby skorzystać z aplikacji należy pobrać ją z Apple Store lub Google Play, a następnie kliknąć na jedną z trzech ikonek z symbolem jedzenia, sklepu lub klubu. Po wybraniu miejsca, pojawią się szczegółowe informację dotyczące danego punktu oraz możliwość przejścia do mapy poprzez kliknięcie guzika Nawiguj.

Do kogo kierujecie swój projekt?

NightNavi jest to produkt przeznaczony głównie do ludzi młodych. Jednak korzystać z niego może każdy kto lubi życie nocne lub komu okazjonalnie zdarza się robić zakupy w nocy. Jest to ten typ aplikacji, z której nie korzysta się często, jednak którą warto mieć zainstalowaną na telefonie gdyż nigdy nie wiadomo, kiedy może się przydać. Na razie produkt przeznaczony jest na rynek polski, jednak w przypadku zdobycia popularności w Polsce, planujemy także uruchomić wersję anglojęzyczną i powiększać bazę miejsc także w innych krajach.

Kto stoi za projektem?

Za projektem stoją trzy osoby. Są to Karol Krystkowiak, programista z wieloletnim doświadczeniem, który odpowiada za androidową wersję aplikacji oraz za bazy danych, Piotr Jeremicz, również programista, specjalista od iOS oraz główny grafik projektu, a także Tomasz Porada z branży finansowej, który w projekcie odpowiedzialny jest za poprawność gromadzonych danych oraz za promocję.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt na rynku pojawił się już w listopadzie. Na początku były to wyłącznie sklepy nocne. Dopiero w lutym 2014 zakończyliśmy nową wersję, która zawiera także kluby oraz punkty z jedzeniem 24h. Na dany moment aplikacja została pobrana około 1000 razy i liczba ta z każdym tygodniem rośnie. W bazie mamy 5000 rekordów z całej Polski i stale pracujemy nad jej poprawą. Dlatego bardzo ważne dla nas jest, aby zaangażować w projekt również użytkowników, których zachęcić chcemy aby dodawali nowe miejsca, oceniali je i zostawiali komentarze, co pozwoli nam weryfikować poprawność rekordów.

Jakie są plany rozwoju?

W lutym skończyliśmy pierwszą istotną fazę produkcji. NightNavi zawiera już wszystkie podstawowe funkcjonalności, na których nam najbardziej zależało. Dlatego teraz skupiamy się na promocji i zdobyciu jak największej liczby użytkowników. Chcielibyśmy do końca roku osiągnąć poziom 5k -10 k użytkowników korzystających z naszej aplikacji podczas każdego weekendu. W międzyczasie wprowadzać też będziemy nowe funkcjonalności i dodawać nowe miejsca.

Startupy

Dodaj startup