Noclegiada.pl

turystyka
www.noclegiada.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
freemium, reklama
Udostępnij:

Noclegiada.pl to portal, który pozwala znaleźć nocleg poświęcając nie więcej niż 30 sekund, jako że eliminuje najbardziej czasochłonny proces dzwonienia do obiektów noclegowych i pytania o wolne pokoje.

Czym jest Wasz projekt?

Noclegiada.pl to portal, który pozwala znaleźć nocleg poświęcając nie więcej niż 30 sekund, jako że eliminuje najbardziej czasochłonny proces dzwonienia do obiektów noclegowych i pytania o wolne pokoje. Wystarczy sprecyzować miejsce i termin noclegu oraz maksymalną cenę jaką chcemy zapłacić, a portal sam zapyta właścicieli obiektów noclegowych czy mogą nas ugościć na naszych warunkach. Z odpowiedzi nadesłanych przez właścicieli ośrodków utworzy nam się raport dostępnych propozycji noclegowych spełniających nasze wymagania, spośród których będziemy mogli dokonać najlepszego dla siebie wyboru.

Jaki problem rozwiązujecie?

Ograniczamy czas poświęcony na poszukiwanie noclegu do 30 sekund. Tyle potrzeba, aby wypełnić formularz w serwisie. Już nie trzeba dzwonić do ośrodków i pytać o wolne pokoje. Noclegiada dostarcza jedynie dostępne propozycje noclegowe.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Noclegiada skierowana jest do każdego, kto chce sprawnie znaleźć nocleg w całej Polsce, a także do obiektów noclegowych chcących zwielokrotnić ilość odwiedzających ich wczasowiczów.

Kto stoi za projektem?

Osoba lubiąca podróżować oraz proste rozwiązania.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Noclegiada jest nowym, ale już działającym serwisem. Ruszyliśmy w czerwcu 2012r. i bardzo dynamicznie zwiększamy bazę użytkowników zarówno poszukujących, jak i oferujących noclegi.

Jakie są plany rozwoju?

Obecnie koncentrujemy się na promocji serwisu oraz pozyskaniu jak największej ilości użytkowników.

Startupy

Dodaj startup