ocendeal.pl

zakupy grupowe
www.ocendeal.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
reklama
Udostępnij:

Serwis ocendeal.pl pozwala użytkownikom na pisanie komentarzy i opinii o serwisach grupowych oraz deali wystawianych na tych serwisach.

Czym jest Wasz projekt?

Serwis ocendeal.pl pozwala użytkownikom na pisanie komentarzy i opinii o serwisach grupowych oraz deali wystawianych na tych serwisach. Ideą jest stworzenie bazy opinii o serwisach oraz firmach wystawiających swoje oferty, aby uniknąć kupowania kuponów zniżkowych kiepskiej jakości. Ponadto serwis umożliwia wystawienie swoich kuponów na sprzedaż innym użytkownikom.

Jaki problem rozwiązujecie?

Dzięki gromadzeniu opinii zarówno o serwisach grupowych jak również firm sprzedających usługi za ich pośrednictwem, użytkownik zanim zakupi dany kupon, ma możliwość zapoznania się z opiniami użytkowników, którzy już skorzystali z usług danego serwisu bądź firmy. Dzięki temu nie ryzykuje kupna usług o słabej jakości bądź też oszustów.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Projekt skierowany jest do wszystkich osób, które korzystają lub maja zamiar skorzystać z ofert wystawianych w serwisach zakupów grupowych.

Kto stoi za projektem?

Autorem serwisu jest Paweł Bubień. Absolwent Politechniki Wrocławskiej - Programista .NET.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Serwis wystartował pod koniec kwietnia 2012. Jest on w fazie początkowej, wszelkie komentarze i sugestie użytkowników są mile widziane.

Jakie są plany rozwoju?

Wprowadzenie informacji/newsów związanych z zakupami grupowymi, statystyk ocen, rankingów firm oraz ulepszenie interfejsu strony.

Startupy

Dodaj startup