Oferciarz.pl

e-commerce
www.oferciarz.pl
Finansowanie:
inwestor prywatny
Model biznesowy:
freemium, reklama
Udostępnij:

Oferciarz to portal internetowy, którego celem jest promocja ogłoszeń. To również przestrzeń dla ciekawych propozycji i atrakcyjnych cen. Niezależnie od tego, czy chcesz zaprezentować swoją ofertę, czy też wyszukać inną w okazyjnej cenie. Znajdziesz tu najlepsze oferty z całego kraju.

Czym jest Wasz projekt?

Oferciarz to portal internetowy, którego celem jest promocja ogłoszeń. To również przestrzeń dla ciekawych propozycji i atrakcyjnych cen. Niezależnie od tego, czy chcesz zaprezentować swoją ofertę, czy też wyszukać inną w okazyjnej cenie. Znajdziesz tu najlepsze oferty z całego kraju. Możesz wystawić swoją ofertę -zaproponuj rabat i przebij innych sprzedających atrakcyjną ceną co przyspieszy sprzedaż Twojego produktu. Aby znaleźć Ci szerokie grono klientów wypromujemy Twoje oferty, wystarczy, że za darmo zamieścisz ofertę. Na naszym portalu możesz również znaleźć oferty zakupów grupowych.

Jaki problem rozwiązujecie?

W jednym miejscu możemy odnaleźć wiele ogłoszeń z różnych kategorii w tym zakupy grupowe . Użytkownicy dodający ogłoszenie mają możliwość dania rabatu do swojej oferty i dzięki temu większa szanse sprzedania swojego produktu.Rabat jest podświetlony i bardzo widoczny w ofercie.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Projekt kierujemy do wszystkich, niezależnie od wieku którzy chcą wystawić swoje ogłoszenie lub którzy szukają ofert z kategorii: nieruchomości,moda, praca,zakupy grupowe,motoryzacja i wiele więcej.

Kto stoi za projektem?

Projekt tworzy spółka Cut Hotel Group.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Portal Działa od lipca 2012. Na dzień 14.11.2012 ogłoszeń na stronie oferciarz.pl jest kilka tysięcy.

Jakie są plany rozwoju?

Chcemy zbudować jak największą bazę użytkowników co idzie za tym ilość ogłoszeń. Chcemy, aby użytkownicy mogli znależć na naszym portalu jak najciekawsze oferty w jak najlepszych cenach.

Startupy

Dodaj startup