okosystem.pl

aplikacje
http://okosystem.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
Udostępnij:

Okosystem.pl to aplikacja dla właścicieli i pracowników salonów oraz gabinetów optycznych. Stworzyliśmy ten projekt, ponieważ na ten moment w branży brakuje nowoczesnych rozwiązań. Nasz system pozwala właścicielom monitorowanie swojego biznesu poprzez rozbudowane analizy i raporty każdego zdarzenia.

Czym jest Wasz projekt?

Okosystem.pl to aplikacja dla właścicieli i pracowników salonów oraz gabinetów optycznych. Stworzyliśmy ten projekt, ponieważ na ten moment w branży brakuje nowoczesnych rozwiązań. Nasz system pozwala właścicielom monitorowanie swojego biznesu poprzez rozbudowane analizy i raporty każdego zdarzenia, które miało miejsce w firmie. Wszystko w czasie rzeczywistym.

Jaki problem rozwiązujecie?

Okosystem.pl to narzędzie SaaS, dzięki czemu możliwy jest dostęp do aplikacji z każdego miejsca z dostępem do Internetu. Właściciel będąc poza firmą może monitorować co dzieje się w firmie przez smartfon lub tablet. Nie trzeba też "zabierać pracy do domu", ponieważ na domowym komputerze możemy wykonać wszelkie niezbędne działania. Mnogość wszelkiego rodzaju raportów pozwala w łatwy sposób decydować o kierunkach rozwoju firmy.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Projekt kierujemy do właścicieli salonów optycznych oraz okulistów i optometrystów.

Kto stoi za projektem?

Na czele projektu stoi Marcin Racino, założyciel największego w Polsce (pod względem ilości przeprowadzonych ankiet) serwisu do tworzenia kwestionariuszy online - ankietka.pl.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt debiutował na targach optycznych w Poznaniu w listopadzie 2012. Udało nam się zainteresować branżowe korporacje, którym intuicyjna aplikacja bardzo przypadła do gustu. Z kilkoma prowadzimy już zaawansowane rozmowy. Okosystem.pl funkcjonuje w kilkunastu salonach w Polsce. Wciąż tworzymy nowe moduły.

Jakie są plany rozwoju?

Przygotowujemy moduły, które mają na celu zwiększenie sprzedaży naszych klientów. Naszym celem jest automatyzacja wszelkich działań marketingowych oraz logistycznych. Przygotowujemy moduły, które mają na celu zwiększenie sprzedaży naszych klientów dzięki działaniom lojalnościowym.

Startupy

Dodaj startup