Osobowedane

prawo i przepisy, e-commerce
osobowedane.pl/
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
usługi premium
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Osobowedane.pl to projekt założony przez wyspecjalizowanych prawników i ekspertów z branży handlu internetowego. Specjalizujemy się w zagadnieniach związanych z ochroną danych osobowych w firmach z segmentu e-commerce (przeważnie sklepach internetowych). Pomagamy przedsiębiorcom w tworzeniu oraz wdrażaniu dokumentacji ochrony danych osobowych, jak również dokonujemy w ich imieniu zgłoszeń baz danych do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Jaki problem rozwiązujecie?

Budujemy świadomość przedsiębiorców na temat ochrony danych osobowych, która na naszym rynku niestety jest słabo rozwinięta. Firmy często nie zdają sobie sprawy jak olbrzymie kary mogą ich spotkać za nieprawidłowe przetwarzanie danych osobowych. Prowadzimy zatem bieżące działania informacyjne i edukacyjne w tym zakresie oraz pomagamy naszym klientom w rozwiązaniu wszelkich wątpliwości nt. ochrony danych osobowych. W razie problemów, możemy zając się wszelkimi formalnościami i procedurami za nich.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Projekt skierowany jest głównie do właścicieli sklepów internetowych, aczkolwiek obsługujemy również firmy spoza e-commerce. Świadczymy usługi na rzecz wszystkich firm, które przetwarzają dane osobowe.

Kto stoi za projektem?

Osobowedane.pl to projekt założony przez wyspecjalizowanych prawników i ekspertów z branży handlu internetowego oraz ekspertów w dziedzinie ochrony danych osobowych.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Miło nam poinformować, że projekt o nazwie OsoboweDane.pl funkcjonuje w pełni. Cały czas dodajemy nowe funkcjonalności i polepszamy nasze usługi. Rozmawiamy z naszymi klientami, co daje nam możliwość bieżącego reagowania na pojawiające się problemy, w związku z czym mamy większą wiedzę na temat ich potrzeb, oczekiwań czy problemów. Do tej pory obsłużyliśmy około 100 firm.

Jakie są plany rozwoju?

Ze względu na to, że ochrona danych osobowych nie należy do najprostszych dziedzin, stale rozwijamy swoją kadrę i inwestujemy w edukację swoich pracowników. Dzięki temu, możemy pochwalić się zespołem wyspecjalizowanych ekspertów, którzy poświęcają się głównie działalności w tej gałęzi. Nieustannie inwestujemy również w marketing internetowy. Mamy w planach pogłębienie działalności edukacyjnej naszego serwisu, by wiedza na temat ochrony danych osobowych była na co najmniej dobrym poziomie. Szczególnie ten ostatni aspekt realizujemy w poczuciu pewnego rodzaju misji.

Startupy

Dodaj startup