People Funmeet

serwis randkowy, lifestyle, społeczność
www.peoplefunmeet.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
freemium
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

People Funmeet to nowy sposób na poznawanie ludzi w REALU. Nie jesteśmy kolejnym nudnym czatem, czy aplikacją do przeglądania zdjęć. Nie będziemy zniżać się do ich poziomu. People Funmeet to platforma, dzięki której możesz wylosować spotkanie z nową osobą w pobliskiej kawiarni. Możesz porozmawiać, napić się kawy i poznać kogoś nowego, w normalny i łatwy sposób.

Jaki problem rozwiązujecie?

Wszyscy chcemy poznawać nowe osoby, lecz portale i aplikacje randkowe zamykają nas przed ekranem monitora, czy smartfona. Zamiast ułatwić nam spotykanie się w celu rozmowy i poznania na żywo - dają nam czat, który ma nam zastąpić całą frajdę i magię spotkania. To okropne, musimy to zmienić.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Do wszystkich, którzy są znudzeni wirtualnymi czatami, przeglądaniem tysięcy upiększanych zdjęć i tygodniami "wirtualnego podrywu". Do młodych ludzi, którzy chcą zerwać z nudą, wyjść z domu i normalnie poznać kogoś nowego. Są to głównie osoby w wieku 18-35 lat, w tym większość studentów i ładnych studentek :)

Kto stoi za projektem?

Za projektem stoi szef z zespołem programistów, graficy, marketingowcy i kilka dziewczyn do pomocy :)

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt bardzo dynamicznie się rozwija, pierwsze wyniki przebiły nawet nasze optymistyczne założenia. Teraz miesiąc w miesiąc idziemy jak burza.

Jakie są plany rozwoju?

Global.

Startupy

Dodaj startup