PetBondCare

lifestyle, społeczność, aplikacje
www.petbondcare.com
Finansowanie:
inwestor prywatny
Model biznesowy:
abonament, freemium, usługi premium, reklama
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

PetBondCare jako pierwsza tego typu aplikacja, ma na celu pomoc w opiece nad zwierzętami, zwiększanie ich bezpieczeństwa, monitorowanie zdrowia, a to wszystko poprzez budowanie społeczności, w ramach której możliwa jest wymiana informacji i nawiązywanie nowych przyjaźni, zarówno międzyludzkich jak i międzypsich. Logując się do aplikacji możesz stworzyć swój profil, dodawać znajomych i umawiać się na wspólny spacer. Główne funkcjonalności opierają się na dokonywaniu check-inów w 4 aktywnościach: zdrowie, zabawa, nauka, aktywność fizyczna, a także na możliwości udostępniania zdjęć i komentarzy.

Jaki problem rozwiązujecie?

Aplikacja PetBondCare ułatwia opiekę nad psem. To źródło porad i wskazówek jak dbać o swojego pupila, źródło informacji gdzie można spędzić z nim czas (wciąż rozwijająca się baza miejsc przyjaznych psom), to także społeczność dająca możliwość wspólnych spacerów, wymiany doświadczeń, poznawania się czy znajdowania opiekunów dla pupila. Aplikacji jest dostępna na https://polakpotrafi.pl/projekt/petbondcare?utm_source=index Pobierz za darmo aplikację, dodawaj znajomych, wybieraj aktywności, publikuj i dodawaj miejsca przyjazne psom, pamiętaj i planuj wizyty u weterynarza!

Do kogo kierujecie swój projekt?

Tak naprawdę do wszystkich związanych z szeroko pojętym zajmowaniem się psem i opieką nad nim, zarówno tą profesjonalną jak i zupełnie hobbystyczną. Nasza aplikacja jest stworzona dla miłośników psów – właścicieli, hodowców i trenerów, weterynarzy oraz behawiorystów. Również schroniska dla psów oraz producenci karm i akcesoriów dla zwierząt widzą duży potencjał w naszej aplikacji PetBondCare.

Kto stoi za projektem?

PetBondCare to pomysł Kingi (13 lat) i Gabrysi (9 lat) Dziobiak, które chcąc jak najlepiej opiekować się swoim psem postanowiły wykorzystać możliwości jakie niosą ze sobą telefony komórkowe i Internet. Projekt został zrealizowany dzięki wsparciu taty sióstr Tomasza Dziobiaka, firmy Volanto oraz firmy DBMS. Kinga pełni rolę koordynatora projektu, Gabrysia czuwa nad doświadczeniami użytkowników z aplikacją zaś Tomasz Dziobiak wraz z firmą DBMS odpowiadają za promocję. Katarzyna Swat oraz Dominik Zimakowski zajmują się oprogramowaniem, a zawartością merytoryczną lek. weterynarii Maria Wiśniewska.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Aplikacja PetBondCare na system Android jest już gotowa i można ją bezpłatnie pobrać na https://play.google.com/store/apps/details?id=petbondcare.activities Obecnie trwają prace nad dalszym jej rozwojem, ma także miejsce kampania na https://polakpotrafi.pl/projekt/petbondcare?utm_source=index

Jakie są plany rozwoju?

Obok gotowej już wersji aplikacji na system Android planujemy stworzyć także wersję na iOS, przetłumaczyć aplikację na język angielski i hiszpański, a także dodawać nowe funkcjonalności i stale udoskonalać bazę miejsc przyjaznych psom oraz ich właścicielom. W przyszłości mamy w planach dystrybucję inteligentnych smyczy z GPS i GSM oraz sensorami, wspierających pomiar aktywności zwierzaka.

Startupy

Dodaj startup