Planowanieonline.eu

nieruchomości, grafika i design, aplikacje
http://www.planowanieonline.eu/home
Finansowanie:
dotacja z UE
Model biznesowy:
reklama
Udostępnij:

Planowanieonline.eu to bezpłatny program do projektowania i aranżacji dowolnych pomieszczeń w domu lub biurze. W bazie programu dostępny jest zestaw produktów wykończeniowych i meblowych ogólnodostępnych oraz do nabycia w sklepie.

Czym jest Wasz projekt?

Planowanieonline.eu to bezpłatny program do projektowania i aranżacji dowolnych pomieszczeń w domu lub biurze. W bazie programu dostępny jest zestaw produktów wykończeniowych i meblowych ogólnodostępnych oraz do nabycia w sklepie. Aplikacja umożliwia zapis lub wydruk listy materiałów i produktów wykorzystanych podczas aranżacji wnętrza.

Jaki problem rozwiązujecie?

Planowanie pomieszczeń przed remontem lub przemeblowaniem z wykorzystaniem realnych produktów wykończeniowych i meblowych ogólnodostępnych w branżowych sklepach.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Do wszystkich zainteresowanych samodzielnym projektowaniem wnętrz i planujących prace remontowe.

Kto stoi za projektem?

Właściciel: Tomasz Perkowski.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

W bazie zgromadzonych jest ponad 2000 produktów, a liczba ta stale wzrasta. Ponadto, poszukujemy najbardziej optymalnych rozwiązań działania aplikacji.

Jakie są plany rozwoju?

Praca nad poszerzeniem bazy produktów w programie o kolejnych producentów oraz udoskonalania od strony technicznej funkcjonowania aplikacji projektowej.

Startupy

Dodaj startup