PlanWeselny

moda i uroda, lifestyle, aplikacje
www.planweselny.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
freemium, reklama
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Plan Weselny jest aplikacją umożliwiającą łatwe zarządzanie listą gości, zaproszeniami, potwierdzeniami oraz usadzeniem gości przy stołach. W bardzo prosty sposób można stworzyć listę zadań oraz przeliczyć koszty wesela aby mieć wszystko pod kontrolą.

Jaki problem rozwiązujecie?

Wiele młodych par w trakcie planowania wesela napotyka na problem mnożących się kartek papieru z różnego rodzaju notatkami np. z wielokrotnie pokreśloną listą gości, informacją kto gdzie ma siedzieć przy stołach, z zadaniami do wykonania, z zapiskami odnośnie płatności itp. PlanWeselny skupia wszystko w jednym miejscu, umożliwiając w bardzo prosty sposób zarządzanie swoim weselem. Zamiast drukowania i rozkładania gości na podłodze można przeciągnąć gościa z listy na konkretne miejsce przy stole metodą przeciągnij-upuść. Dzięki naszej aplikacji wiele par zaoszczędzi mnóstwo czasu związanego z organizacją tego wielkiego przedsięwzięcia.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Do młodych par planujących ślub, rodziców młodej pary oraz do organizatorów wesel.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Na chwilę obecną aplikacja dostępna jest w wersji darmowej i taką pozostanie. Ponadto pracujemy nad funkcjami premium, które będą rozszerzały darmowe funkcjonalności.

Kto stoi za projektem?

Pomysł i realizacja aplikacji leży po stronie firmy Devio Tomasz Szturmaj.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Jesteśmy dopiero na początku bardzo długiej drogi.

Jakie są plany rozwoju?

Mamy bardzo długą listę pomysłów i udoskonaleń aplikacji, co chwilę dokładamy coś nowego. Oprócz aplikacji powstaje baza katalogowa firm weselnych oraz będziemy publikować inspiracje i pomocne artykuły. W późniejszym etapie mamy zamiar wypuścić nasz produkt na rynek globalny.

Startupy

Dodaj startup