Plushers

dzieci i parenting, aplikacje
www.plushers.com
Finansowanie:
dotacja z UE, własne
Model biznesowy:
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Plushers.com jest to internetowy Kreator Zabawek. Na rynku zabawkarskim ciężko jest o zabawkę która będzie czymś więcej niż tylko następnym gadżetem o którym szybko zapominamy. Tak właśnie powstał pomysł na Kreator Zabawek Plushers. Połączyliśmy nowoczesną technologię z tradycyjną zabawką Pluszową. Plushers jest jedynym takim kreatorem na rynku Europejskim. Dzięki niemu dziecko może puścić wodze fantazji i stworzyć samemu swojego przyjaciela - zabawkę. Poza tym Plushers uczy kolorów oraz części ciała. Jest to idealne połączenie nauki i zabawy.

Jaki problem rozwiązujecie?

Najważniejszą funkcją startupu jest możliwość zabawy w projektanta. Dziecko, bądź rodzic może zaprojektować wyjątkowego Pluszaka, nanieść na niego dowolny napis i zupełnie go spersonalizować. Spośród zaprojektowanych Pluszaków, może wybrać ulubiony i zamówić go. My stworzymy tego Pluszaka dokładnie według projektu klienta. Z Plushers.com można korzystać przez komputery oraz urządzenia mobilne typu tablet.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Startup jest skierowany głównie do rodziców dzieci do 12 roku życia. Natomiast Plushersy może zaprojektować każdy. Jest to świetna zabawa i ciekawy pomysł na prezent.

Kto stoi za projektem?

Zespół składa się z dwóch osób . Katarzyna Stańczak - właściciel firmy - jest odpowiedzialna za: - kontakt z klientami, - produkcje zabawek, - marketing. Jest z wykształcenia pedagogiem, ukończyła liczne kursy m.in. Adobe Photoshop,Adobe Illustrator, Pozycjonowanie serwisów sprzedażowych. Łukasz Stańczak: - obsługa techniczna maszyn hafciarskich, - obsługa strony internetowej - projektowanie haftów Ukończone studia inżynierskie, kursy obsługi programów projektowych i maszyn hafciarskich.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt wystartował 8 września 2014 roku. Można już było przeczytać o startupie w Pulsie Biznesu i na blogach i portalach parentingowych. Startup cieszy się dużym zainteresowaniem, na co wskazuje rosnąca liczba zamówień.

Jakie są plany rozwoju?

Planujemy stworzyć jedną z najlepszych w Europie firm zabawkarskich. Firma rozwinie się w najbliższym czasie o nowe produkty dla dzieci, które również będą spersonalizowane. Zamierzamy z czasem zatrudnić ludzi odpowiedzialnych za szycie zabawek oraz marketing. Planujemy w najbliższym czasie wejść na rynki europejskie. Jesteśmy w trakcie tworzenia strony w języku angielskim i niemieckim.

Startupy

Dodaj startup