PRAVNA

prawo i przepisy, e-commerce, biznes i finanse
http://www.PRAVNA.pl
Finansowanie:
inwestor prywatny, własne
Model biznesowy:
inny, abonament, pośrednictwo, freemium, usługi premium
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Do dobrej obsługi prawnej nie jest potrzebny fizyczny kontakt z prawnikiem. Wyszliśmy z tradycyjnych murów kancelarii i przenieśliśmy wszystko do internetu powodując, że jesteśmy w stanie obsłużyć klientów szybciej i dobrać odpowiedniego specjalistę. Często te problemy nie są skomplikowane np. rejestracja/likwidacja spółki, sprawdzanie/przygotowywanie umów a tymi najpopularniejszymi zajmują się prawnicy którzy są cały czas na miejscu. Poza Wirtualnym Odziałem do błyskawicznego kontaktu, przygotowaliśmy także prosty panel dla klienta do monitorowania postępu zleceń które wykonujemy.

Jaki problem rozwiązujecie?

Chcesz o coś zapytać prawnika, coś załatwić? Wystarczy przejść do naszego Wirtualnego Oddziału, a tam dyżurują (w pokojach wideokonferencyjnych) aplikanci radcowscy. Jesteśmy ON-LINE od 7 do 22 w tygodniu, od 9 do 15 w sobotę. Bez rejestracji rozpoczynasz wideo-rozmowę i otrzymujesz podstawowe informacje, ewentualną wycenę. Jeżeli wiesz, że potrzebujesz nas często wtedy podpisujesz umowę i otrzymujesz od nas tablet Lenovo w którym jest skonfigurowana aplikacja PRAVNA.pl. Gotowa do wideo-rozmów i podglądu naszej pracy. Prawnik zawsze pod ręką, dla Ciebie lub działu Twojej firmy.

Do kogo kierujecie swój projekt?

PRAVNA.pl przyda się każdemu kto: prowadzi firmę, albo ma zamiar ją założyć. W Wirtualnym Oddziale doradzimy nawet jaka forma działalności będzie najlepsza. Na bieżąco pomagamy w drobniejszych sprawach, a do tych bardziej skomplikowanych angażujemy specjalistów.

Kto stoi za projektem?

PRAVNA.pl jest prowadzona przez Marka Czyżewskiego, założyciela Clauzula.pl - pierwszej firmy na rynku profesjonalnie zajmującej się prawem e-commerce. Zespół składa się z kilkunastu prawników zajmujących się różnymi dziedzinami prawa oraz zespół handlowy i techniczny. Projekt mentoruje dwóch udziałowców.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Obecnie skupiamy się głównie na sprzedaży. Panel klienta, aplikacja mobilna i Wirtualny Oddział są dopracowane i będą ewoluować zgodnie z potrzebami naszych klientów. PRAVNA.pl to bardzo nowoczesny twór. Brak w nim biurek z Ludwika XVI, ale merytoryka jest na podobnym poziomie. Po 4 miesiącach działania obsłużyliśmy ponad 200 klientów.

Jakie są plany rozwoju?

PRAVNA.pl rośnie w siłę. Chcemy doprowadzić do tego, żeby on-line byli prawnicy wyspecjalizowani nawet w bardzo specyficznych obszarach prawa. Tak żeby myśląc "PRAWNIK" przychodziła na myśl "PRAVNA". Chcemy zrobić z tego miejsce w którym będzie można załatwić wszystko niezależnie czy jest to firma produkcyjna, budowlana, start-up czy elektrownia jądrowa.

Startupy

Dodaj startup