Prawkomat.pl

inna
www.prawkomat.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
pośrednictwo
Udostępnij:

Branża: inna

Finansowanie: własne

Model biznesowy: pośrednictwo

Adres: www.prawkomat.pl


Czym jest Wasz projekt?

Prawkomat.pl jest uzupełnieniem niszy w internetowych serwisach. Jest to internetowa porównywarka szkół jazdy, której innowacyjność polega na dodaniu wartości zarówno dla szkół jazdy, jak i dla przyszłych kierowców. Dzięki naszemu serwisowi szkoły jazdy mogą zmniejszyć koszty wydawane na reklamę i skupić się na dobrym wykonywaniu swoich usług, a kursanci mogą przeglądać zbiór rzetelnych i sprawdzonych szkół jazdy, cieszyć się z niższych cen (ponieważ szkoły oferują rabaty specjalnie dla naszego serwisu) oraz zarabiać na polecaniu znajomym.

Jaki problem rozwiązujecie?

Wiele ośrodków szkolenia kierowców oszukuje swoich klientów na dodatkowo płatnych egzaminach wewnętrznych oraz dodatkowych godzinach. W naszym serwisie znajdują się tylko i wyłącznie szkoły wcześniej przez nas sprawdzone. Dzięki takiemu podejściu przyszli kierowcy nie muszą się martwić o problemy ze szkołą, a sama szkoła może się skupić na wykonywaniu jak najlepszych usług, żeby być dalej polecona. Szkoły nie będą już musiały bić się cenowo z ośrodkami postępującymi nie-fair, a mogą skupić się na dobrym wykonywaniu swoich usług.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Grupą docelową jest młodzież w wieku 17-21 lat. Wartości dodane dla potencjalnych klientów to: możliwość porównania jedynie wiarygodnych i rzetelnych szkół jazdy, niższe ceny kursów w wielu szkołach które dają zniżki tylko dla klientów prawkomat.pl, system poleceń czyli 30PLN dla osoby polecającej kupno kursu przez prawkomat.pl, czy losowanie cennych nagród rzeczowych wśród osób, które zarezerwowały kurs na prawkomat.pl

Kto stoi za projektem?

Za projektem stoją trzy młode osoby, które zauważyły niszę w internecie i które chcą zmienić sposób w jaki ludzie kupują kursy na prawo jazdy: Dawid Bojahr, Szymon Ząbek, Marcin Duda.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Serwis jest na etapie pozyskiwania szkół nauki jazdy do współpracy. Rozpoczęliśmy już współpracę z kilkunastoma szkołami w Trójmieście i okolicach, które bez problemu przystępują na zaproponowane przez nas warunki. Ponadto posiadamy już pierwszych klientów.

Jakie są plany rozwoju?

W najbliższych miesiącach skupiamy się na zbudowaniu bazy szkół z całej Polski. Chcemy współpracować ze szkołami nauki jazdy w co namniej 50 miastach Polski oraz rozpoczynamy kampanie reklamowe w celu pozyskania jak największej ilości klientów.

Startupy

Dodaj startup