Prawos

prawo i przepisy, marketing i reklama, biznes i finanse
https://prawos.pl/
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
abonament, usługi premium
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Prosto do prawnika! Z takim założeniem powstał portal Prawos.pl. To innowacyjna platforma do poszukiwania prawników w Polsce w sposób szybki, łatwy i rzetelny. Jej celem jest połączenie osób poszukujących pomocy prawnej z kancelariami na terenie całej Polski.

Jaki problem rozwiązujecie?

Przed każdym z nas przynajmniej raz w życiu pojawia się problem prawny i konieczność kontaktu z prawnikiem. Najczęściej nie wiemy kogo wybrać mając pewność, że najlepiej zajmie się naszą sprawą. Przeglądanie pojedynczych stron kancelarii w wynikach wyszukiwania jest procesem bardzo żmudnym i czasochłonnym, dlatego postanowiliśmy go przyspieszyć. Za pomocą portalu Prawos.pl umożliwiamy w jednym miejscu dotarcie do kancelarii wyspecjalizowanych we wszystkich dziedzinach prawa na terenie całej Polski.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Z jednej strony naszą grupą klientów są kancelarie adwokackie, radców prawnych, doradców podatkowych oraz agencje detektywistyczne w Polsce i polsko-języczne kancelaria na całym świecie, które mają możliwość prezentacji swoich obszarów praktyki, wiedzy, umiejętności, aby w ten sposób zyskać zaufanie klientów. Z drugiej strony naszym docelowym odbiorcą jest ponad milion osób miesięcznie poszukujących kontaktu z kancelariami w Internecie.

Kto stoi za projektem?

Portal Prawos.pl tworzony jest przez młodych prawników i pasjonatów branży IT oraz marketingu dla Kancelarii, którego celem jest dostarczanie najwyższej jakości usług internetowych dedykowanych branży prawnej w Internecie.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Portal Prawos.pl pozyskał w ciągu ostatnich 3 miesięcy ponad 1800 prawników do współpracy i wyróżnia się jako jedna z największych baz prawników w Polsce, w której każdego tygodnia rejestruje się 200 nowych kancelarii, zyskując tym samym duże zainteresowanie osób poszukujących pomocy prawnej w liczbie 60 tysięcy odsłon.

Jakie są plany rozwoju?

W 2016 planujemy, aby portal Prawos.pl stał się najpopularniejszym miejscem do poszukiwania prawników w całej Polsce.

Startupy

Dodaj startup