Prawoznawcy.pl

prawo i przepisy
www.prawoznawcy.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
pośrednictwo
Udostępnij:

Prawoznawcy.pl to nowatorska platforma łącząca prawników z osobami poszukującymi pomocy prawnej. Niezależnie od tego, czy jesteś konsumentem chcącym uzyskać krótką poradę prawną, czy przedsiębiorcą poszukującym stałej obsługi prawnej, znajdziesz tutaj najlepszego prawnika.

Czym jest Wasz projekt?

Prawoznawcy.pl to nowatorska platforma łącząca prawników z osobami poszukującymi pomocy prawnej. Niezależnie od tego, czy jesteś konsumentem chcącym uzyskać krótką poradę prawną, czy przedsiębiorcą poszukującym stałej obsługi prawnej, znajdziesz tutaj najlepszego prawnika. Prawoznawcy.pl to przede wszystkim portal dzięki któremu nie musisz obawiać się wysokich kosztów. Umożliwiamy szybki i łatwy dostęp do usług prawnych.

Jaki problem rozwiązujecie?

Polski rynek usług prawnych wciąż wydaje się niedostępny. Osoby potrzebujące pomocy prawnej obawiają się kosztów związanych z samym poszukiwaniem prawnika, w szczególności kosztów wyceny usługi prawnej. Jeśli nawet zdecydują się jej szukać, w większości przypadków muszą zdać się na przypadek lub na opinię znajomych, nie dysponują bowiem żadnymi narzędziami pozwalającymi zweryfikować jakość usług świadczonych przez określonego prawnika. Portal Prawoznawcy.pl pozwala zwiększyć efektywność rynku usług prawnych całkowicie zmieniając sposób poszukiwania pomocy prawnej i docierania do klientów.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Portal kierowany jest do dwóch grup docelowych: osób poszukujących pomocy prawnej i prawników.

Kto stoi za projektem?

Zespół portalu Prawoznawcy.pl tworzą młodzi i kreatywni ludzie związani z branżą prawną oraz informatyczną.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Portal uruchomiony został w styczniu 2013 roku. Obecnie projekt jest w fazie beta, stale dodajemy nowe funkcjonalności. Trwają również działania promocyjne.

Jakie są plany rozwoju?

Z każdym dniem wprowadzane są nowe funkcje - takie, które sami uważamy za niezbędne i te, które sugerują nam korzystający z portalu. W najbliższej przyszłości zadbamy o zdobycie większej liczby użytkowników i tym samym wzbogacenie oferty i konkurencyjność portalu Prawoznawcy.pl

Startupy

Dodaj startup