Prezentokracja.pl

motoryzacja, zdrowie i uroda, lifestyle, turystyka
http://prezentokracja.pl/
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
inny, pośrednictwo
Udostępnij:

Prezentokracja.pl to ponad 200 niezapomnianych wrażeń dostępnych w formie bonów prezentowych realizowanych w ciągu 12 miesięcy od daty zakupu na terenie całego kraju. Od pełnej adrenaliny jazdy samochodem sportowym, poprzez lot balonem czy wizytę w SPA, aż po zwariowaną jazdę kombajnem!

Czym jest Wasz projekt?

Prezentokracja.pl to ponad 200 niezapomnianych wrażeń dostępnych w formie bonów prezentowych realizowanych w ciągu 12 miesięcy od daty zakupu na terenie całego kraju. Od pełnej adrenaliny jazdy samochodem sportowym, poprzez lot balonem czy wizytę w SPA, aż po zwariowaną jazdę kombajnem! Oferujemy także skuteczne rozwiązania motywacyjne dla firm. Nasze specjalnie zaprojektowane bony to świetny sposób, aby podziękować pracownikowi czy partnerowi biznesowemu. Na bazie oferty indywidualnej przygotowujemy także szyte na miarę eventy integracyjne dla firm.

Jaki problem rozwiązujecie?

Jesteśmy odpowiedzią na prezentową nudę.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Prezentokracja.pl przeznaczona jest dla wszystkich tych, których znudziło dawanie/otrzymywanie konwencjonalnych prezentów. Większość z naszych klientów to ludzie, dla których jedno przeżycie warte jest więcej niż tysiąc przedmiotów. Naszymi klientami są też firmy, którym oferujemy gotowe rozwiązania motywacyjne.

Kto stoi za projektem?

Właścicielem i CEO jest Justyna Greczanik-Bełezina. Pięcioosobowy zespół z siedzibą we Wrocławiu (ul. Antoniego 2-4) wspomagany jest przez zewnętrzne działy: informatyczny i graficzny.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Prezentokracja działa na rynku od dwóch lat. W tym czasie udało nam się zdobyć pozycję lidera na Dolnym Śląsku, rozbudować ofertę na cały kraj i nawiązać współpracę z wieloma firmami, w tym z dużymi graczami. Próg rentowności osiągaliśmy już kilkakrotnie, ale wciąż przesuwamy go ze względu na stały rozwój.

Jakie są plany rozwoju?

Wkrótce bony Prezentokracja.pl pojawią się w punktach dystrybucji na terenie całego kraju. W międzyczasie pracujemy nad platformą IT, ułatwiającą firmom wdrażanie gotowych rozwiązań motywacyjnych. Z perspektywy klienta indywidualnego najbardziej interesującym kierunkiem rozwoju będzie zapewne wprowadzenie szalonych form dostarczania prezentów i możliwość wzbogacenia zakupu o dodatkowe upominki.

Startupy

Dodaj startup