Printelize

informatyka i programowanie, e-commerce, aplikacje
printelize.com/pl/
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
abonament, pośrednictwo
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Printelize to internetowa platforma handlowa dla usług druku 3d. Łączymy osoby poszukujące usług druku 3d z właścicielami drukarek i firmami oferującymi takie usługi w wymiarze komercyjnym. Printelize zaspokaja potrzeby zarówno zleceniodawców, jak i usługodawców, ułatwiając dostęp do usługi druku 3d i sprawiając, że staje się ona prosta jak zakupy w Internecie. Dla dostawców usług druku 3d Printelize oferowany jest w dwóch modelach: Open – otwarta platforma handlowa oraz Professional – kanał sprzedażowy do indywidualnego wykorzystania.

Jaki problem rozwiązujecie?

Rozwiązujemy problem rozproszenia, różnorodności dostawców usług druku 3d, a także problem ręcznie przygotowywanych wycen i ofert. Automatyzujemy, upraszczamy i optymalizujemy proces sprzedażowy. Po wejściu na printelize.com wystarczy wgrać swoje pliki z projektami i wybrać pożądane parametry wydruku takie jak np. materiał czy kolor. Printelize dobierze nam odpowiednich dostawców spełniających wszystkie kryteria, jednocześnie otrzymamy natychmiastowe wyceny usługi. Na koniec wystarczy złożyć zamówienie u jednego z wybranych dostawców. Jesteśmy niczym Uber dla druku 3d :)

Do kogo kierujecie swój projekt?

Platforma skierowana jest dla każdego, kto chce skorzystać z usługi druku 3d. Narzędzie najbardziej przyda się projektantom, inżynierom, architektom, desingerom, gadżeciarzom i modelarzom. Druk 3d, czasami zwany szybkim prototypowaniem, znajduje zastosowanie w przemyśle, produkcji, sztuce, medycynie oraz wielu innych branżach. Printelize to z drugiej strony platforma sprzedażowa dla wszystkich firm oferujących usługi druku 3d.

Kto stoi za projektem?

Projekt jest produktem łódzkiej firmy informatycznej webwerx.pl specjalizującej się w dostarczaniu dedykowanych aplikacji internetowych przygotowanych w technologii Microsoft .NET.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Platforma Printelize została uruchomiona w końcówce 2014 roku. Obecnie jest dalej rozwijana.

Jakie są plany rozwoju?

Go global :)

Startupy

Dodaj startup