Projekt nss - nie siedź sam!

rozrywka, społeczność
www.projektnss.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
pośrednictwo, usługi premium, reklama
Udostępnij:

"Projekt nie siedź sam" jest portalem mającym na celu zorganizowanie Ci rozrywki! Brzmi nieźle. Bo jest niezłe. Jest swoistym inkubatorem rozrywki. Dowolnej. Umożliwia organizowanie dowolnych eventów, do których dołączają inni.

Czym jest Wasz projekt?

"Projekt nie siedź sam" jest portalem mającym na celu zorganizowanie Ci rozrywki! Brzmi nieźle. Bo jest niezłe. Jest swoistym inkubatorem rozrywki. Dowolnej. Umożliwia organizowanie dowolnych eventów, do których dołączają inni. Dzięki temu rozwiązaniu możesz poznawać nowych ludzi o podobnych zainteresowaniach, poszerzać swoje pasje i zdobywać nowe, wspólnie organizować imprezy, wyjścia w ciekawe miejsca i to wszystko za darmo!

Jaki problem rozwiązujecie?

Rozwiązujemy problem samotności, pomysłu na zorganizowanie sobie wolnego czasu oraz pomagamy przełamać się ludziom czasem zbyt nieśmiałym, żeby coś ze sobą zrobić. Jesteśmy inkubatorem rozrywki. Inkubujemy w internecie rozrywkę w realnym świecie.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Do każdego. Każdego kto czasem z dowolnego powodu się nudzi, ma chwilkę wolnego czasu i chce go ciekawie rozdysponować. Dla młodych, starych, dla Ciebie.

Kto stoi za projektem?

Grupka informatyków samouków i kreatywnych ludzi powiązanych z coolturofon.pl

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt już funkcjonuje i jesteśmy na etapie promocji. Nie ukrywamy, że bez sporych funduszy to dość ciężki kawałek chleba, ale walczymy!

Jakie są plany rozwoju?

Strona opiera się o skrypt eventów darmowych, które każdy użytkownik może zakładać sam. W przyszłości planujemy uruchomić platformę umożliwiającą każdemu organizację płatnych eventów takich jak imprezy klubowe czy koncerty i pobierać za to prowizję.

Startupy

Dodaj startup