Projekt Wielka Zmiana

zakupy grupowe
www.projektwielkazmiana.pl/
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
pośrednictwo
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Projekt Wielka Zmiana to pierwsza ogólnopolska inicjatywa grupowa dla wszystkich, którzy chcą zaoszczędzić na swoich comiesięcznych wydatkach. To możliwość oszczędzania bez żadnych wyrzeczeń. Podstawowym założeniem Projektu jest zebranie jak największej liczby ludzi, którzy chcieliby oszczędzać na swoich domowych wydatkach. To pozwoli nam wynegocjować dla użytkowników lepsze oferty na produkty i usługi, które są codziennym obszarem ich domowych wydatków, czyli np. prąd, paliwo, ubezpieczenie mieszkania, ubezpieczenie samochodu, telefon itd. Korzystamy z ekonomii skali - im więcej osób się zarejestruje tym większa siła nabywcza, większa szansa na oszczędzanie i lepsze oferty dla użytkowników. Naszym pierwszym projektem jest Wielka Zmiana Cen Energii Elektrycznej, ale w kolejce są już inne obszary domowych wydatków. Co ważne rejestracja i uczestnictwo są dla użytkowników bezpłatne i do niczego nie zobowiązują. To użytkownicy sami decydują czy chcą skorzystać z przedstawionej oferty, którą dla nich wynegocjowaliśmy.

Jaki problem rozwiązujecie?

Niespełna połowa Polaków twierdzi, że oszczędza. Główną przeszkodą w oszczędzaniu są zbyt niskie zarobki. Przeszkodą, którą my pokonujemy. Dajemy nie tylko wskazówki jak oszczędzać, ale też bardzo konkretne rozwiązanie. Jest to inicjatywa, która ma umożliwić oszczędzanie wszystkim, nawet tym którzy wcześniej nigdy nie oszczędzali.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Kierujemy go do wszystkich, którzy uważają, że płacą zbyt dużo za swoje domowy wydatki. Do wszystkich, którzy łatwo i bez wyrzeczeń chcieliby zaoszczędzić na domowych wydatkach, ale jednocześnie posiadają dostęp do internetu, ponieważ tylko w ten sposób można się zarejestrować do Projektu.

Kto stoi za projektem?

Założycielami Projektu są 2 osoby z dużym doświadczeniem managerskim w obszarze badań rynku oraz strategii, a także projektów i procesów, którzy doświadczenie zdobywali odpowiednio w dużym banku w Polsce oraz w międzynarodowej korporacji internetowej w Irlandii.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt oficjalnie wystartował kilkanaście dni temu. Aktualnie aktywny jest Projekt Wielkiej Zmiany Cen Energii Elektrycznej, do którego zachęcamy wszystkich, którzy chcieliby płacić mniej za prąd.

Jakie są plany rozwoju?

W ciągu 3 miesięcy zamierzamy zabrać jak najwięcej osób zainteresowanych oszczędzaniem na energii do udziału w Projekcie Wielkiej Zmiany Cen Energii Elektrycznej. Stopniowo będziemy rozpoczynać również kolejne Projekty związane z innymi obszarami domowych wydatków (paliwo, ubezpieczenie samochodu, telefon i inne).

Startupy

Dodaj startup