Przebojowi.pl

marketing i reklama
przebojowi.pl
Finansowanie:
dotacja z UE, własne
Model biznesowy:
freemium
Udostępnij:

Przebojowi.pl to serwis ułatwiający i umożliwiający skuteczną promocje w internecie. Dzięki naszemu serwisowi można w łatwy sposób stać się widocznym dla wszystkich odwiedzających. Jako jedyni oferujemy możliwość zupełnie bezpłatnej promocji na głównej stronie serwisu.

Branża: marketing i reklama

Finansowanie: dotacja z UE, własne

Model biznesowy: freemium

Adres: www.przebojowi.pl

 

 

Czym jest Wasz projekt?

Przebojowi.pl to serwis ułatwiający i umożliwiający skuteczną promocje w internecie. Dzięki naszemu serwisowi można w łatwy sposób stać się widocznym dla wszystkich odwiedzających. Jako jedyni oferujemy możliwość zupełnie bezpłatnej promocji na głównej stronie serwisu.

Jaki problem rozwiązujecie?

Problemem współczesnego internetu jest nadmiar informacji–miliony stron, blogów, miliony profili w popularnych serwisach. Wyszukiwarki spełniają swoją rolę jedynie wtedy gdy ktoś wie czego lub kogo szuka. A co w sytuacji gdy nikt jeszcze nie słyszał o naszym istnieniu, nie zna naszego imienia i nazwiska albo nazwy firmy? W serwisie Przebojowi.pl użytkownik nigdy nie zniknie w gąszczu tysiąca innych profili bo zawsze będzie widoczny na głównej stronie dla wszystkich odwiedzających. U nas nikt nie musi znać imienia, nazwiska czy nazwy naszej firmy by dowiedzieć się co potrafimy i co oferujemy.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Odbiorcami naszego serwisu są wszyscy – zarówno osoby fizyczne jak i firmy – którzy chcą zaistnieć w internecie, być widoczni, wyróżnić się z tłumu. Wszyscy, którzy chcą zostać zauważeni, bez względu czy chcą innym pokazać swój talent, szukają miłości, pracy, nowych zleceń lub chcą zareklamować swój biznes. Naszą grupą docelową się naprawdę wszyscy - bez względu na wiek, zainteresowania, zarobki czy miejsce zamieszkania.

Kto stoi za projektem?

Jesteśmy małżeństwem z pasją i głowami pełnymi pomysłów. Nasz projekt powstał z chęci stworzenia czegoś nowego i lepszego od tego z czym spotykamy się korzystając na co dzień z internetu. Jesteśmy samoukami co nie oznacza braku wiedzy czy kwalifikacji potrzebnych do wymyślenia, zbudowania czy prowadzenia serwisu. Do pomocy angażujemy tylko profesjonalistów, a największą wagę przykładamy do jakości i funkcjonalności.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Serwis jest w bardzo wczesnej fazie rozwoju. Pilotażowe wdrożenie o ograniczonym zakresie nastąpiło jesienią 2013 roku i pozwoliło na gruntowne przetestowanie serwis, wyłapanie i poprawienia wielu niedoskonałości. Projekt jest cały czas rozwijany, dodawane są nowe funkcjonalności. Formalny start serwisu nastąpił 1 stycznia 2014 roku.

Jakie są plany rozwoju?

Ciągle udoskonalamy wszystkie dostępne funkcjonalności, które wypływają na atrakcyjność serwisu i łatwość użytkowania oraz budujemy jego popularność. Naszym celem jest stworzenie wyjątkowej i popularnej platformy, na której będą się mogli promować wszyscy, którzy mają coś co pokazania lub powiedzenia.

Startupy

Dodaj startup