Przedszkole.pl

płatności i rozliczenia, dzieci i parenting, społeczność, edukacja, aplikacje
https://przedszkole.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
inny, abonament, freemium, usługi premium
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Przedszkole.pl to program bardzo mocno usprawniający i ułatwiający pracę dyrektorom lub osobom zarządzającym przedszkolami. Od teraz zarządzanie przedszkolem staje się łatwiejsze i szybsze o 70% Po wprowadzeniu danych dzieci ustawieniu grafiku zajęć, większość rzeczy takich jak czesne, wyżywienie czy kontakt z rodzicami jest zautomatyzowana.

Jaki problem rozwiązujecie?

Oszczędzamy ponad 70% czasu potrzebnego na codzienną organizację pracy w przedszkolu. Usprawniamy przepływ informacji pomiędzy przedszkolem a rodzicem. Porządkujemy dokumentację i archiwizację dokumentów. Automatyzujemy, ułatwiamy i przyspieszamy zarządzaniem opłatami za przedszkole (czesne).

Do kogo kierujecie swój projekt?

Głównie przedszkola, po testach najprawdopodobniej rozszerzymy tą grupę o żłobki i szkoły prywatne. Rodzice dzieci przedszkolnych.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Model abonamentowy SaS Usługi inne

Kto stoi za projektem?

Twórcy m.in. Afaktury.pl, Faktury.pl.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Faza beta, pierwsze dwa przedszkola zaczęły testy. Pierwszy odzew bardzo pozytywny, wdrażamy ewentualne uwagi i ulepszamy dalej produkt. Finanse wprowadzimy po nowym roku, gdy wyjdziemy z wersji beta.

Jakie są plany rozwoju?

W budowie aplikacja mobilna (prace wdrożeniowe). Poszerzenie grupy klientów, wprowadzenie wszystkich funkcji, które mamy zaplanowane i wyjście z wersji beta. Rynek zagraniczny? Ten rok z pewnością będzie rodzimy, czas i analizy pokażą czy warto wejść na inne, gdyż tam przedszkola działają na innych zasadach.

Startupy

Dodaj startup