PrzeprowadzamySie.pl

transport i komunikacja
www.PrzeprowadzamySie.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
abonament
Udostępnij:

PrzeprowadzamySie.pl to portal, na którym użytkownicy chcący się przeprowadzić, wypełniają darmowy i niezobowiązujący formularz przeprowadzki. Zapytanie kierowane jest do firm przeprowadzkowych znajdujących się w naszej bazie.

Czym jest Wasz projekt?

PrzeprowadzamySie.pl to portal, na którym użytkownicy chcący się przeprowadzić, wypełniają darmowy i niezobowiązujący formularz przeprowadzki. Zapytanie kierowane jest do firm przeprowadzkowych znajdujących się w naszej bazie. Firmy wybierane są według sprecyzowanych kryteriów takich jak: zakres terytorialny, typ przeprowadzki, rodzaj oferowanych przeprowadzek. W ciągu 48h firmy odpowiadają na zgłoszenia poprzez nasz system. Każda zgłoszona oferta automatycznie zostaje przesłana na maila. Kontaktujesz się z firmą,która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom.

Jaki problem rozwiązujecie?

Rozwiązujemy problem na miarę XXI wieku. Znalezienie rzetelnej firmy która profesjonalnie zajmie się Twoją przeprowadzką,i wykona to za możliwie najniższą kwotę.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Naszych docelowych klientów można podzielić na dwie grupy. Pierwsza – składającą się z firm przeprowadzkowych i transportowych oraz drugą którą będą reprezentowali użytkownicy, którzy wypełnili formularz przeprowadzkowy na naszej stronie internetowej, w celu znalezienia firmy przeprowadzkowej, która zrealizuje ich zlecenie.

Kto stoi za projektem?

PrzeprowadzamySie.pl zostało założone przez dwóch studentów informatyki UG

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

W ciągu pierwszego tygodnia pozyskaliśmy 30 klientów strategicznych - firmy przeprowadzkowe oraz pojawiły się pierwsze zgłoszenia przeprowadzek.

Jakie są plany rozwoju?

Naszą misją jest stworzenie największej bazy firm przeprowadzkowych w Polsce. Chcemy stworzyć platformę, dzięki której użytkownicy chcący się przeprowadzić, wypełniają formularz przeprowadzki.

Startupy

Dodaj startup