Przewijaki

dzieci i parenting
przewijaki.info
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
usługi premium, reklama
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Projekt http://przewijaki.info jest interaktywną mapą miejsc przyjaznych małym dzieciom. Dzięki geolokalizacji użytkownik widzi, gdzie w okolicy może przewinąć maluszka. Dotarcie do wskazanego miejsca umożliwia przycisk uruchamiający nawigację na mapie googla. Projekt jest społecznościowy, a więc każdy może dodać miejsce z przewijakiem - obecnie w trzech kategoriach: podróż, jedzenie i zakupy.

Jaki problem rozwiązujecie?

W Polsce niestety nie wszyscy właściciele stacji benzynowych (mowa tu też o koncernach), czy restauracji myślą o rodzinach z małymi dziećmi. Często zdarza się, że problemem jest przewinięcie pociechy podczas postoju na obiad w przydrożnej restauracji. Projekt ma pomóc wskazać miejsca, gdzie rodzic będzie mógł to zrobić w komfortowych warunkach.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Projekt kierujemy do mobilnych rodziców małych dzieci, a także do świeżo upieczonych mam, które szukają w swojej okolicy restauracji na ploty z koleżanką - miejsca, gdzie maluch nie będzie dla właściciela problemem.

Kto stoi za projektem?

Tata rocznego Krzysia, Tomasz Jabłoński. Zawodowo związany z branżą farmaceutyczną, hobbystycznie startupowiec.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt dopiero został upubliczniony. W tej chwili zamieszczone są informacje o stacjach benzynowych z dwóch koncernów plus kilka restauracji. Daje to wynik około 570 punktów na mapie.

Jakie są plany rozwoju?

Planujemy sukcesywnie powiększać bazę o nowe punkty. W szczególności chcemy zainteresować projektem sieci restauracji. Bardzo ważne będzie dla nas zachęcanie społeczności internautów do dodawania, komentowania i dzielenia się opiniami na temat takich miejsc.

Startupy

Dodaj startup