Pytomat

gry, aplikacje
www.pytomat.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
freemium, reklama
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Pytomat to polski quiz (test wiedzy), składający się nie tylko z pytań tekstowych, ale głównie pytań video i obrazkowych. Zagraj ze znajomymi w całkiem nowe kategorie, takie jak składający się z filmowych trailerów i fragmentów filmów quiz „Jaki to film?” czy quiz w którym będziesz musiał rozpoznać teledyski znanych piosenek - „Jaka to melodia?”. Sprawdź się! Nie lubisz filmów? Nic straconego, zagraj w naszą kategorię "loga firm i marek", czyli polską wersję popularnego w USA logos quiz. Każdy znajdzie coś dla siebie! Cała rozgrywka jest dostępna w trybie quiz multiplayer, który pozwala grać ze znajomymi i przyjaciółmi. Rzuć wyzwanie!

Jaki problem rozwiązujecie?

Pytomat pozwala łączyć przyjemne z pożytecznym. Dzięki kategoriom takim jak Państwa i Miasta możemy się zarówno bawić jak i uczyć. Pytomat pozwala prowadzić rozgrywki online, rzucać wyzwania oraz grać z komputerem w poszczególnych kategoriach.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Aplikacja jest kierowana do ludzi ciekawych i rządnych wiedzy.

Kto stoi za projektem?

Dwójka braci, Eliasz (22 l.) i Jakub Kubala (23 l.). Eliasz jest studentem Informatyki na Politechnice Opolskiej. Jakub jest pasjonatem Informatyki utrzymującym się ze stron Internetowych poświęconych rozrywce, które tworzy. Wspólnie stworzyli już wiele projektów.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Aplikacja została pobrana w ciągu 2 miesięcy 6 tysięcy razy. Codziennie przybywa ponad 30 nowych użytkowników.

Jakie są plany rozwoju?

Zamierzamy utworzyć nowe kategorie, wpierające naukę np. anatomii człowieka, zasad kierowania pojazdami, języków (niemiecki, angielski). W planach mamy również wypuszczenie aplikacji w języku angielskim z kategoriami - Jaka to piosenka oraz Jaki to film.

Startupy

Dodaj startup