Qanda

społeczność
http://qanda.com.pl/
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
reklama
Udostępnij:

Qanda to serwis pytań i odpowiedzi (Q&A) z podejściem do tematu różniącym się od większości tego rodzaju stron.

Czym jest Wasz projekt?

Qanda to serwis pytań i odpowiedzi (Q&A) z podejściem do tematu różniącym się od większości tego rodzaju stron.

Jaki problem rozwiązujecie?

Każdy nasz użytkownik może tworzyć własną, spersonalizowaną według pewnych kryteriów listę pytań. Obecnie otrzymuje on pytania tylko z tych tagów, które obserwuje oraz od użytkowników, których nie dodał do listy ignorowanych. Ponadto najlepsze pytania i odpowiedzi mogą trafić do bazy wiedzy, co skutkuje premią punktową zarówno dla pytającego, jak i odpowiadającego, co z kolei motywuje do dodawania ciekawych pytań i wyczerpujących odpowiedzi.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Do każdego, kto boryka się z jakimś problemem, ale także do osób ciekawych świata i społeczeństwa oraz lubiących dobrą zabawę i zdobywanie wiedzy.

Kto stoi za projektem?

Osoba prywatna będąca absolwentem technikum informatycznego i posiadająca doświadczenie w projektowaniu witryn internetowych oraz bacznie obserwująca niedogodności w innych serwisach, aby rozwiązywać je jak najlepiej we własnych projektach.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt jest zupełnie nowy i nie ma co na razie rozpisywać się o statystykach, jednak dzięki pewnej innowacyjności i przyświecającemu nam celowi myślę, że może nie z dnia na dzień, ale z tygodnia na tydzień będzie coraz lepiej.

Jakie są plany rozwoju?

Przede wszystkim ustabilizowanie projektu i rozwój w kierunku platformy wspólnej wymiany wiedzy. Głównym celem jest dostarczenie takich narzędzi naszym użytkownikom, aby mogli "odcinać się" od spraw, które ich nie interesują. Dalekosiężne cele nie są jeszcze na tyle zaplanowane i przemyślane, aby teraz o tym wspominać.

Startupy

Dodaj startup