Randku

lifestyle, społeczność
randku.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
usługi premium, reklama
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Randku to lista fajnych i inspirujących miejsc idealnych na randkę. Staramy się, żeby każde dodawane miejsce było dobrze opisane i zmoderowane. Każdy profil miejsca posiada podstawowe informacje oraz wskazówki, które mogą okazać się przydatne.

Jaki problem rozwiązujecie?

Serwisem Randku staramy się rozwiązać odwieczny problem ludzkości, czyli to, gdzie wybrać się na randkę.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Projekt kierowany jest do wszystkich osób, które szukają pomysł lub miejsca na randkę. Przede wszystkim są to ludzie poniżej 30 roku życia, którzy w są aktywni i poszukują właśnie takich informacji.

Kto stoi za projektem?

Za projekt odpowiada studio Bueno. Od wielu lat mamy doświadczenie w pracy ze startupami, w końcu odważyliśmy się stworzyć swój projekt.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Na obecnym etapie stworzyliśmy produkt, którego można używać. Każdego dnia pracujemy nad rozwojem serwisu. W tej chwili staramy się jak najbardziej rozbudować naszą bazę miejsc.

Jakie są plany rozwoju?

Planujemy wprowadzić dział inspiracji/pomysłów na randkę, w którym będziemy radzić jak wykorzystać czas z drugą połówką. W najbliższym czasie pojawi się możliwość zakładania konta oraz związane z tym funkcjonalności. W późniejszym czasie udostępnimy również dedykowaną aplikację na smartfony.

Startupy

Dodaj startup