RankingLekarzy

zdrowie i uroda, e-commerce
https://www.rankinglekarzy.pl/
Finansowanie:
dotacja z UE, inwestor prywatny, własne
Model biznesowy:
inny, abonament, usługi premium, reklama
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

RankingLekarzy.pl jest platformą umożliwiającą pacjentom w prosty i szybki sposób znaleźć odpowiedniego lekarza, a następnie wykorzystując możliwość zapisu online, umówić się do niego na wizytę. Udostępniając informacje o lekarzach oraz dokładne i szczegółowe opinie na ich temat, prezentujemy rzetelne rankingi, dostarczając pacjentom narzędzi do łatwego i świadomego wyboru odpowiedniego specjalisty. Lekarzom dajemy możliwość budowania swojego wizerunku, łącząc ich ze stale rosnącą społecznością naszego portalu.

Jaki problem rozwiązujecie?

Rozwiązujemy problem braku szybkiego dostępu do informacji na temat lekarzy specjalistów oraz braku możliwości zapisania się do nich na wizytę bez konieczności wychodzenia z domu, czy też dzwonienia do placówki medycznej.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Do pacjentów oraz lekarzy. Oferujemy również współpracę placówkom medycznym oraz firmom z branży medycznej i około medycznej.

W jaki sposób projekt ma zarabiać?

Projekt już zarabia poprzez sprzedaż abonamentów premium lekarzom i placówkom medycznym, sprzedaż reklamy odsłonowej, usług SEO/SEM oraz usług związanych z budową stron i serwisów www.

Kto stoi za projektem?

Za projektem stoi zgrany zespół młodych ludzi, którzy mają ambicje poprawić wizerunek rynku medycznego. Nie potrzebujemy garniturów i krawatów, by pokazać nasz profesjonalizm. Nie boimy się nowych wyzwań i konkurencji. Dążymy do wyznaczonych celów, osiągając je ciężką pracą. Stawiamy na ciągły rozwój, dlatego wciąż podnosimy nasze kwalifikacje. Działamy z zapałem i pasją.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt wciąż jest rozwijany, ale już teraz odwiedza nas ok. 6 mln pacjentów rocznie, a w naszej bazie znajduje się ok 128 tysięcy lekarzy.

Jakie są plany rozwoju?

W najbliższej przyszłości planujemy znacząco zwiększyć liczbę użytkowników odwiedzających nasze serwisy, powiększyć bazę opinii oraz zbudować aktywną społeczność pacjentów i lekarzy. Chcemy, aby nasza platforma stała się najpopularniejszym w Polsce miejscem wyboru odpowiedniego lekarzy.

Startupy

Dodaj startup