reconti

sport, zdrowie i uroda, lifestyle, społeczność, aplikacje
https://www.reconti.com/
Finansowanie:
inwestor prywatny
Model biznesowy:
abonament
Udostępnij:

Pierwsza tego typu interaktywna platforma dla fitness, która tworzy historię pomiarów i dziennik życiowych aktywności, układa plany żywieniowe i prowadzi do ściśle wyznaczonego celu, jakim jest nie tylko kreacja odpowiedniej sylwetki, ale i prewencja zdrowotna (analiza wyników pozwoli na zapobiegani

Czym jest Wasz projekt?

Pierwsza tego typu interaktywna platforma dla fitness, która tworzy historię pomiarów i dziennik życiowych aktywności, układa plany żywieniowe i prowadzi do ściśle wyznaczonego celu, jakim jest nie tylko kreacja odpowiedniej sylwetki, ale i prewencja zdrowotna (analiza wyników pozwoli na zapobieganie chorobom), a także integracja społeczności fitness.

Jaki problem rozwiązujecie?

System ten, tworzony przez zespół dietetyków, psychologów, biomechaników i trenerów sportowych, stanowi połączenie najnowszych trendów, oferując klarowny program motywacyjny dla osób korzystających z klubów fitness. Dostosowuje się on do potrzeb użytkownika uwzględniając przy tym kondycję i stan zdrowia uczestnika programu.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Program reconti będzie dostępny dla członków klubów fitness, włączając w to wszystkie kompleksowo dodawane funkcjonalności. W każdym momencie uczestnicy będą mogli poprzez Internet lub u swojego prywatnego trenera sprawdzić statystyki wskazujące na postęp, otrzymać oparte na nich porady dotyczące dalszych ćwiczeń i posiłków oraz pochwalić się wynikami w sieci.

Kto stoi za projektem?

Emilia Pobiedzińska, Wojciech Ganczarski

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Premiera we wrześniu 2013 r.

Jakie są plany rozwoju?

Naszym zadaniem jest budować świadomość, uczyć nowych technologii i przygotowywać rynek na innowacje, które będziemy włączać do naszej aplikacji. W program sukcesywnie będziemy implementować wszystkie najpopularniejsze w świecie systemy trackingowe, jak chociażby RunKeeper, Fitbit czy Withings. Staramy się przyglądać im wszystkim, włącznie z projektami debiutanckimi, które dopiero pozyskują fundusze na produkcję prototypu. To nasz sposób na to, by być zawsze na czasie.

Startupy

Dodaj startup