remonterier.pl

nieruchomości, aplikacje
www.remonterier.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
abonament, reklama
Udostępnij:

Remonterier.pl to serwis, który ułatwia przeprowadzenie remontu. Skierowany jest zarówno do osób związanych z branżą budowlaną, wykończeniową jak i właścicieli mieszkań i domów, którzy właśnie planują remont.

Czym jest Wasz projekt?

Remonterier.pl to serwis, który ułatwia przeprowadzenie remontu. Skierowany jest zarówno do osób związanych z branżą budowlaną, wykończeniową jak i właścicieli mieszkań i domów, którzy właśnie planują remont. Główną częścią projektu jest program do kosztorysowania o nazwie „remoterier”, który jest dostępny online dla zalogowanych użytkowników serwisu. Drugą ważną częścią serwisu jest kontekstowa wyszukiwarka zdjęć wnętrz z własną bazą fotografii. Tagowane zdjęcia ułatwiają wyszukiwanie według kilkudziesięciu kategorii. Oprócz tego publikujemy inne przydatne informacje dla remontujących.

Jaki problem rozwiązujecie?

Bardzo często dokładne zaplanowanie prac remontowych i utrzymanie założonego budżetu w ryzach, stanowi ogromny problem dla osób planujących remont nieruchomości. „Remonterier” pomaga zaplanować wszystkie prace i przeprowadzić je bez przekraczania przeznaczonego na remont budżetu. Dzięki temu że inwestor kontroluje na bieżąco wydatki i zakres prac, unika sytuacji, w których zostaje bez środków na dalsze prace i z niedokończonym remontem. Dzięki programowi „remonterier” wykonawcy prac remontowych, zyskują narzędzie do szybkiego i atrakcyjnego sposobu przedstawiania kosztorysów swoim klientom.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Do wszystkich, którzy wcześniej lub później, na dłużej lub krócej stykają się z koniecznością (lub przyjemnością) prowadzenia prac remontowych. Z serwisu i programu „remonterier” z przyjemnością skorzystają zarówno właściciele jak i najemcy domów i mieszkań, osoby działające w branży budowlanej i wykończeniowej, deweloperzy, projektanci wnętrz i architekci a nawet pośrednicy nieruchomościami.

Kto stoi za projektem?

Siły zespołu remonterier.pl to póki co dwóch znajomych. Osoby mocno doświadczone przez kilkuletnie budowy i remonty własnych domów i mieszkań. Zarówno program jak i cały serwis powstał w oparciu o realne doświadczenia związane z planowanie zakresów i prowadzeniem budżetu dla kilku sezonowych prac budowlano-wykończeniowych. Dodatkowo mamy niemałe doświadczenie zawodowe w prowadzeniu projektów, budżetów i zarządzania w dużej międzynarodowej korporacji z branży budowlanej.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

remonterier.pl właśnie wystartował. Prace nad nim trwały intensywnie przez ostatnich klika miesięcy a nad pomysłem z mniejszymi lub większymi przerwami dwa razy dłużej. Całość jest wstępnie przetestowana, ale mamy jeszcze wiele pomysłów na rozwój i kolejne funkcjonalności zarówno programu jak i całego serwisu. Na wyniki finansowe cierpliwie poczekamy – wiemy, że nadejdą i to wkrótce.

Jakie są plany rozwoju?

W tej chwili jesteśmy skupieni na tematach związanych z promocją serwisu i pozyskaniem nowych użytkowników, zwłaszcza tych związanych zawodowo z branżą remontowo-budowlaną. W kolejnym etapie będziemy rozwijać dwie najważniejsze z naszego punktu widzenia części serwisu: program „remonterier” do kosztorysowania i kontekstową wyszukiwarkę zdjęć. Niestety nie możemy jeszcze zdradzać szczegółów kolejnych etapów rozwoju serwisu, ale gwarantujemy ciekawe i nowatorskie rozwiązania.

Startupy

Dodaj startup