Rozlicznik.pl - pomoc w najmie

nieruchomości, produktywność
www.rozlicznik.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
freemium
Udostępnij:

Projekt Rozlicznik to nowe przedsięwzięcie skierowane do osób wynajmujących mieszkanie. Niezależnie od tego czy jest to właściciel czy lokator.

Czym jest Wasz projekt?

Projekt Rozlicznik to nowe przedsięwzięcie skierowane do osób wynajmujących mieszkanie. Niezależnie od tego czy jest to właściciel czy lokator. Projekt swoim zakresem obejmuje automatyzację czynności, które każdy najemca musi cyklicznie wykonywać i które w dłuższym czasie nastręczają problemów. Ułatwiamy także prowadzenie działalności biurom nieruchomości oraz firmom typu property management, które w imieniu swoich klientów (właścicieli mieszkań) wynajmują ich lokale.

Jaki problem rozwiązujecie?

Rozlicznik.pl ułatwia prowadzenie wynajmu na cele mieszkaniowe. Niezależnie od tego czy wynajmujemy pokój, całe mieszkanie czy kilka mieszkań zawsze spotkamy się z następującymi problemami: Jak pozyskać nowych lokatorów?, Jak zredagować umowę najmu? Jak kontrolować wpływy z najmu? Jak kontrolować terminowości wpłat i przypominać o zaległościach? Jak rozliczyć zużycie mediów? Jak udokumentować przychody z najmu do celów podatkowych? I jak obliczyć podatek od najmu? Na wszystkie te pytania odpowie rozlicznik.pl.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Projekt skierowany jest do właścicieli mieszkań na wynajem oraz lokatorów, którzy chcieliby pozbyć się standardowych problemów występujących podczas najmu. Nasi użytkownicy rejestrując lokal w rozlicznik.pl i wprowadzając warunki umowy najmu otrzymują mechanizm który automatycznie informuje lokatorów o opłatach za najem i rejestruje informacje o jeżeli lokator dokonał wpłaty.

Kto stoi za projektem?

Projekt jest finansowany przez osobę prywatną.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt działa w wersji beta od kilku miesięcy. Obecnie pracujemy nad współpracą z biurami nieruchomości oraz nad kolejnymi funkcjonalnościami. W tej chwili rozwijamy moduł darmowych ogłoszeń najmu po adresem www.homefolder.pl, który skierowany jest zarówno dla naszych użytkowników oraz osób nie zarejestrowanych w systemie. Z projektu korzysta około 1000 właścicieli mieszkań na wynajem i lokatorów. W systemie jest w tej chwili zarejestrowanych 500 lokali.

Jakie są plany rozwoju?

W najbliższym czasie skupimy się nad rozwojem modułu darmowych ogłoszeń najmu oraz przystosowaniem serwisu do pracy na tabletach. Wkrótce także rozbudujemy mobilną wersję serwisu.

Startupy

Dodaj startup