Rzeszow.Today

marketing i reklama, e-commerce, aplikacje
rzeszow.today
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
usługi premium, reklama
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Rzeszow.Today to darmowe ogłoszenia dla mieszkańców Rzeszowa i okolic. Jako zespół twórców portalu, widzimy pewną niszę na rynku internetowym, którą prędzej czy później musiałby ktoś wypełnić - postanowiliśmy zrobić to my. Na rynku jest kilka serwisów, ale są to serwisy o zasięgu globalnym nam zależy na czymś innym, na lokalnych serwisach które będą kierowały ogłoszenia do lokalnej grupy odbiorców. Ułatwi to znacznie użytkownikom poszukiwanie jak i emisję samych ogłoszeń, które mają być dostępnie lokalnie. Ale to nie wszystko, nasze portale to nie tylko ogłoszenia o sprzedaży, ale również lokalne serwisy informacyjne (opcja w trakcie wdrażania) na których można znaleźć wiele przydatnych informacji o danym regionie.

Jaki problem rozwiązujecie?

Staramy się sprostać oczekiwaniom, przeciętnego "Kowalskiego", tak by nie musiał się przebijać przez tysiące ogłoszeń, a skupiał uwagę na tym co go interesuje w danym regionie.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Do każdej osoby, chcącej sprzedać, kupić lub ogłosić się w danym regionie na którym działa serwis.

Kto stoi za projektem?

Jest nas czterech, trzech studentów z Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie i jedna osoba od 12 lat w branży IT.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Jesteśmy w fazie badania rynku, obecnie mamy dwa serwisy; jeden na rynku Rzeszowskim z miesięcznym targetem ok 30 000 oraz serwis zagraniczny ze średnią ilością 100 000 odsłon w skali miesiąca.

Jakie są plany rozwoju?

Chcemy otworzyć łącznie ok 50 portali, z czego 30 na rynku Polskim a 20 poza granicami kraju.

Startupy

Dodaj startup