Rzetelny regulamin

prawo i przepisy, e-commerce
www.rzetelnyregulamin.pl
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
abonament
Udostępnij:

Zbudowaliśmy platformę do zarządzania dokumentami, za pomocą której świadczymy usługi tworzenia i utrzymania przede wszystkim regulaminów. Dzięki połączeniu technologii i prawa, uzyskaliśmy narzędzie, dzięki któremu możemy efektywnie i efektywnie oferować usługi prawne.

Czym jest Wasz projekt?

Zbudowaliśmy platformę do zarządzania dokumentami, za pomocą której świadczymy usługi tworzenia i utrzymania przede wszystkim regulaminów. Dzięki połączeniu technologii i prawa, uzyskaliśmy narzędzie, dzięki któremu możemy efektywnie i efektywnie oferować usługi prawne. W podstawowym zakresie naszych usług jest audyt strony internetowej, gdzie sprawdzamy zgodność z wymogami prawa, regulamin, aktualizacje oraz pełna odpowiedzialność bez ograniczeń. Dodatkowo udostępniamy certyfikat Rzetelny Regulamin, gdzie zamieszczamy streszczenie najbardziej istotnych zapisów regulaminu.

Jaki problem rozwiązujecie?

Zmorą przedsiębiorców są przepisy prawa, zwłaszcza w sytuacji, gdy drugą stroną umowy, jaką zawiera, jest konsument. Zawiłości i niuanse doprowadzają do wielu problemów i generują niepotrzebne straty finansowe w postaci pozwów i kar finansowych. Oferujemy bardzo obszerny zakres usług w przystępnej cenie, przy pełnej odpowiedzialności za to co robimy. Tworzymy regulaminy, aktualizujemy je jeżeli zmieniają się przepisy prawa lub pojawiają się nowe klauzule. Zdejmujemy z przedsiębiorców obowiązek monitorowania zmian prawa. Rok 2013 będzie znamienny ze względu na obszerne zmiany prawa e-commerce.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Naszą główną grupą docelową na tym etapie są właściciele sklepów i serwisów internetowych, a także organizatorzy konkursów. W przypadku dwóch ostatnich grup streszczenie najbardziej istotnych zapisów z regulaminu, jakie umieszczamy na certyfikacie, znakomicie się sprawdza. Użytkownik serwisu, czy Uczestnik konkursu nie musi zapoznawać się ze szczegółami regulaminu, a jedynie z najważniejszymi informacjami, które mówią o ograniczeniach i zobowiązaniach jakie dla niego wynikną przy akceptacji. Dodatkowo zapewniamy, że w regulaminie nie kryją się niespodzianki, które mogą go drogo kosztować.

Kto stoi za projektem?

Zespół ludzi z pasją i wieloletnim doświadczeniem, który łączy kompetencje prawne, biznesowe oraz techniczne. Dzięki tej mieszance efektywnie świadczymy usługi na rzecz naszych Klientów, wnosząc wiele wartości dodanej, nie tylko w postaci wsparcia merytorycznego z zakresu dość złożonych aspektów prawnych, ale również z zakresu spójności procesów jakie przekładają się na usługi realizowane np. za pośrednictwem serwisu internetowego. W kilku przypadkach doprowadziło to do zmian w funkcjonowaniu serwisu, gdzie chcąc opisać w regulaminie model świadczenia usług wykazaliśmy kilka niespójności.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Regulaminami zajmujemy się od 2010 r. Platformę certyfikacji regulaminów uruchomiliśmy we wrześniu 2012 r. Projekt rozwija się dynamicznie, co dzień utwierdzając nas w przekonaniu, że trafiliśmy na niszę z potencjałem. Obecnie pozwala nam na utrzymanie zespołu oraz na inwestycje w promocje i marketing.

Jakie są plany rozwoju?

Umocnienie marki i rozszerzenie działań o inne obszary umów zwłaszcza konsumenckich. Kilka pomysłów jest – brakuje czasu, kompetentnym ludzi i środków ;-)

Startupy

Dodaj startup