Saved Card

lifestyle, społeczność, aplikacje
www.savedcard.com
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
inny, usługi premium
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Saved Card korzysta z modelu znanego z pewnej „gry społecznościowej” lat 80’ i 90’ – tak zwanych „złotych myśli” i „zeszytów szczerości”. Aplikacja pozwala na stworzenie swojego profilu, w którym otrzymujemy do dyspozycji kreator merytoryczny (pytania) i wizualny (motyw graficzny) zeszytu. Dzięki temu, że pytania posiadają formułę zamkniętą i otwartą, która pozwala na tworzenie własnych pytań można z dużą dozą prawdopodobieństwa stwierdzić, że każdy zeszyt będzie niepowtarzalny i wyjątkowy. Możliwości konfiguracji jest mnóstwo, dlatego użytkownik nie będzie mógł narzekać na nudę czy monotonię, a wrodzona ludzka ciekawość sprawi że każdy z zaciekawieniem będzie wracał do aplikacji licząc na to, że dowie się czegoś ciekawego i doświadczy całkowicie nowej odmiany Q&A. 

Jaki problem rozwiązujecie?

Dużym problem dzisiejszej populacji jest nieśmiałość i obawa przed zwierzaniem się innym osobom. Ludzie ukrywają się pod pseudonimami i pod osłoną internetu prowadzą samotne życie w sieci uważając, że tak jest bezpieczniej. Chcieliśmy stworzyć coś co pozwoli przełamać pierwsze lody, pomoże zwłaszcza młodym, kreatywnym ludziom nawiązywać kontakty oraz zada kres ich nieśmiałości. Tak powstał projekt Saved Card.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Klientem docelowym są nie tylko młodzi ludzie w wieku szkolnym, ale także studenci i ludzie szukający ciekawostek. Tak naprawdę to olbrzymi rynek i każdy w naszej aplikacji znajdzie coś dla siebie, nieważne czy ma 13, czy 35 lat. Dzięki możliwości pełnej konfiguracji można bez wątpienia stwierdzić, że aplikacja jest stworzona dla każdego.

Kto stoi za projektem?

Nie jesteśmy programistami. Jesteśmy ludźmi pracy, którzy mają ambicję stworzenia czegoś dużego od zera. Tak było do tej pory, gdzie ambicja i hart ducha pozwoliły nam zbudować małe przedsiębiorstwo w sektorze budowlanym. Saved Card to pomysł, który zrodził się naglę i na stałe został w naszych głowach. Tak powstało ZS Network, czyli spółka celowa stworzona tylko na potrzeby projektu. Prace graficzne i programistyczne zostały zlecone firmą podwykonawczym i pod naszym stałym nadzorem prowadzone były ponad rok.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Aplikacja obecnie działa w trzech środowiskach – www, na systemy Android i iOS. Aktualnie trwają beta testy systemy, które pozwalają zebrać pierwszy feedback od użytkowników. W ciągu dwóch tygodni, bez pomocy reklam udało się zebrać niemal tysiąc użytkowników, którzy zakładają i wymieniają miedzy sobą wirtualne zeszyty szczerości i złote myśli, a to dopiero początek.

Jakie są plany rozwoju?

Mając na uwadze fakt zlecenia prac firmom zewnętrznym, zdajemy sobie sprawę że nie są one w stanie w 100 % poświęcić się dla projektu. Zależy nam dofinansowaniu, alby zatrudnić etatowych programistów, dać im narzędzia i możliwości do pracy nad rozwojem i stałym ulepszaniem aplikacji. Poświęcamy temu projektowi nie tylko pieniądze, ale też czas i zdrowie bo wiemy, że tylko w pełni dopracowany produkt może odnieść sukces na rynku. Tylko zadowolony użytkownik poleci Saved Card znajomemu, więc naszym priorytetem jest dopracowanie wszystkiego w najdrobniejszym szczególe. Taki właśnie ma być Saved Card – perfekcyjny w każdym calu.

Startupy

Dodaj startup