SEEBEE

transport i komunikacja, społeczność, aplikacje
http://www.seebee.pl
Finansowanie:
dotacja z UE
Model biznesowy:
freemium, reklama
Udostępnij:

Seebee to nowoczesny, darmowy komunikator głosowy w formie aplikacji mobilnej, dedykowany dla społeczności kierowców. Aplikacja umożliwia prowadzenie rozmów z innymi uczestnikami ruchu drogowego znajdującymi się w pobliżu, podobnie do tradycyjnego CB radia.

Czym jest Wasz projekt?

Seebee to nowoczesny, darmowy komunikator głosowy w formie aplikacji mobilnej, dedykowany dla społeczności kierowców. Aplikacja umożliwia prowadzenie rozmów z innymi uczestnikami ruchu drogowego znajdującymi się w pobliżu, podobnie do tradycyjnego CB radia. Komunikacja odbywa się za pośrednictwem sieci komórkowych i wykorzystuje transfer danych w ramach posiadanego pakietu internetowego. Serwer przetwarza informację o lokalizacji użytkowników do rozsyłania wiadomości między nimi. Aby rozpocząć, wystarczy założyć konto i zainstalować aplikację w telefonie.

Jaki problem rozwiązujecie?

Nasza aplikacja zaoferuje kierowcom nową formę spędzania czasu w samochodzie polegającą na komunikacji z innymi kierowcami oraz wzajemnym pomaganiu sobie w dotarciu do celu (informowanie o objazdach, wskazówkach dojazdu, lokalizacjach, jak również wyrażanie opinii, czy porad na różne tematy).

Do kogo kierujecie swój projekt?

Usługa jest dedykowana społeczności kierowców samochodów osobowych, głównie mieszkańców większych miast. Wymogiem jest posiadanie telefonu obsługującego system Android (wkrótce także iPhone oraz Windows Phone).

Kto stoi za projektem?

Pomysłodawcą projektu jest Marek Kierebiński, młody przedsiębiorca z głową pełną pomysłów i niegasnącą motywacją do ich realizacji :)

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt jest na etapie przeprowadzania testów "public beta". Budujemy obecnie bazę użytkowników - beta testerów. Rozpoczynamy również rozmowy z potencjalnymi partnerami biznesowymi.

Jakie są plany rozwoju?

Weryfikacja projektu na rynku lokalnym pozwoli nam na dalszą ekspansję na rynki zagraniczne. Jednocześnie będziemy budować sieć partnerów.

Startupy

Dodaj startup