Selly

inna, aplikacje
https://useSelly.com
Finansowanie:
inwestor prywatny, własne
Model biznesowy:
abonament, usługi premium
Udostępnij:

Czym jest Wasz projekt?

Selly jest przede wszystkim narzędziem, które pozwoli w ultraszybki sposób wygenerować ofertę handlową dla Klienta. Dla managera jest asystentem, który podpowie mu na co musi zwrócić uwagę np.: które produkty się nie sprzedają i dlaczego, do oferty dodano produkty po zaniżonej cenie, etc.

Jaki problem rozwiązujecie?

Selly rozwiązuje dwa podstawowe problemy w firmie: 1. Długi czas tworzenia oferty handlowej przez handlowca. Selly skraca ten czas z ok 12 minut nawet do 30 sekund 2. Zarządzanie sprzedażą w czasie rzeczywistym. Manager ma wgląda w raporty sprzedaży w czasie rzeczywistym. Dodatkowo otrzymuje takie informacje jak: handlowiec dodał produkty do oferty po zaniżonej cenie, dany produkt się nie sprzedaje, ponieważ nie został dodany do oferty, etc.

Do kogo kierujecie swój projekt?

Selly kierujemy do mikro i małych przedsiębiorstw zatrudniających do 10-15 handlowców. Jesteśmy ukierunkowani na firmy z branży: budowlanej, kosmetycznej, farmaceutycznej oraz motoryzacyjnej.

Kto stoi za projektem?

Maciej Zieliński Pomysłodawca i lider projektu. Współorganizator Auli Polskiej i Aulerów. Przez 2 lata Project Manager w TVN. Twórca studia produktowego Can Expect, współtworzy Automater.pl i stat4seo.pl Piotr Pelczar W Selly odpowiada za wszystkie kwestie techniczne. Programista z zamiłowania. Rafał Bożyk W Selly odpowiada za Support użytkowników, wcześniej Szef Supportu w TVN. Chance, czyli: - Rafał Han - twórca HanBright (ciufcia.pl), DuckieDeck, Estiomte, Chance, Seed Labs, etc. - Marek Wierzbicki - organizator Hive53, TEDxKraków, Partner w Chance oraz CMO w Seed Labs, Inc.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Projekt został oficjalnie uruchomiony początkiem czerwca 2014 roku. Głównym celem zespołu na 2014 rok jest zbudowanie bazy Klientów oraz dostosowanie Selly w 100% do ich potrzeb.

Jakie są plany rozwoju?

W najbliższym czasie w Selly pojawi się: - generator tworzenia własnego szablonu oferty - podpowiedzi dla managerów dot. funkcjonowania ich firm - generator umożliwiający tworzenia multimedialnych ofert

Startupy

Dodaj startup