SEOKitten

aplikacje
Poznań
Finansowanie:
własne
Model biznesowy:
inny
Udostępnij:

Projekt SEOKitten dostarcza darmowe narzędzie do audytu stron internetowych pod względem ich pozycjonowania. Umożliwia sprawdzenie wielu parametrów, takich jak PageRank, Domain Authority, czy Alexa Rank, które mówią o popularności twojej strony i o tym jakie ma szanse na sukces w SEO.

Czym jest Wasz projekt?

Projekt SEOKitten dostarcza darmowe narzędzie do audytu stron internetowych pod względem ich pozycjonowania. Umożliwia sprawdzenie wielu parametrów, takich jak PageRank, Domain Authority, czy Alexa Rank, które mówią o popularności twojej strony i o tym jakie ma szanse na sukces w SEO. Nasz Kociak SEO sprawdza też kod html strony pod kątem błędów uniemożliwiających wyświetlanie witryny w wyszukiwarkach lub sprawiających, że wyświetla się ona bardzo nisko. Otrzymasz też raport na temat swojej aktywności w portalach społecznościowych takich, jak Facebook, Twitter, czy Google+.

Jaki problem rozwiązujecie?

Większość stron do audytu witryn internetowych sprawdza tylko jeden element, bądź oferuje swoje usługi odpłatnie. Poza tym, obecne strony rzadko są nastawione na generowanie komentarzy typowo pod SEO. SEOKitten powie ci, które elementy są ważne i nad którymi powinieneś jeszcze popracować, by ulepszyć swoją pozycję w wynikach wyszukiwania.

Do kogo kierujecie swój projekt?

SEOKitten jest skierowane zarówno do osób zajmujących się pozycjonowaniem zawodowo jak i do właścicieli stron internetowych, którym zależy na dobrej pozycji ich strony. Specjaliści od SEO dostaną wszystkie zazwyczaj poszukiwane przez nich parametry w jednym miejscu. Natomiast osoby, które dopiero zaczynają zabawę z pozycjonowaniem zobaczą jak wiele czynników wpływa na to, na której pozycji w wynikach wyszukiwania wyświetla się dana strona. Będą mogli się też dowiedzieć dlaczego ich strona wyświetla się niżej/wyżej niż strony konkurencji - audytowi możesz poddać wiele stron.

Kto stoi za projektem?

Zespół SEOKitten (pod wodzą Jacka Wieczorka) tworzą ludzie, którzy z uwagą śledzą branżę SEO w Polsce i na świecie od wielu lat. Są na bieżąco ze wszystkimi aktualizacjami Google'a i żadne Pingwiny czy Kolibry im nie straszne. Doskonale wiedzą co ma pozytywny wpływ na pozycję w wynikach Google, a co może zaszkodzić twojej stronie.

Na jakim etapie jest projekt? Jakie macie obecnie wyniki?

Strona SEOKitten została odsłonięta niedawno (pod koniec 2013 roku) i na razie jest jeszcze w fazie beta. Nadal zbieramy uwagi od użytkowników i wprowadzamy zmiany wg ich sugestii. Wszystko, by SEOKitten spełniało najwyższe oczekiwania.

Jakie są plany rozwoju?

Na razie staramy się dotrzeć do jak największego grona odbiorców i ulepszyć naszą stronę, tak by przyciągała jeszcze więcej użytkowników. Rozwijamy nasze narzędzie, by dostarczało cały czas aktualne i wiarygodne dane.

Startupy

Dodaj startup